Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 883: Radwan nie pozwoli Joannie zamieszkać z Jackiem! Zeżre go zazdrość - ZDJĘCIA

2023-04-26 20:45

W 883 odcinku "Na dobre i na złe" Jacek (Mateusz Rusin) postanowi zrobić kolejny krok w związku z Joanną (Monika Kaleńska) i zaproponuje, aby wspólnie zamieszkali. Wówczas Gawryło zacznie się wahać, gdyż zda sobie sprawę, że to poważna decyzja nie tylko ze względu na nią i na Kubusia (Wiktor Trojan), ale również jego biologicznego ojca, Krzyśka (Mateusz Damięcki). I wcale się nie pomyli, gdyż w 883 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan kategorycznie nie zgodzi się, aby Aśka i Kubuś zamieszkali z Jackiem z jego synem Patrykiem (Szymon Wiśniewski), który od razu mu się nie spodoba! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 883 - środa, 26.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 883 odcinku "Na dobre i na złe" Jacek zupełnie oszaleje na punkcie Aśki i zaproponuje, aby ich związek wszedł na kolejny poziom. Tym bardziej, że po wspólnej randce z Gawryło z okazji ich pierwszej miesięcznicy ojciec Patryka kompletnie straci głowę dla swojej ukochanej i będzie chciał mieć ją jak najbliżej siebie. Szczególnie, że Aśka będzie bardzo zapracowana i nie będą mieli dla siebie zbyt wiele czasu, jednak Jacek znajdzie ku temu idealne rozwiązanie i w 883 odcinku "Na dobre i na złe" zasugeruje, aby zamieszkali wspólnie z dziećmi! Zupełnie jakby zapomniał, że chwilę wcześniej Gawryło odmówi mu wspólnego wyjazdu na narty, a teraz kochanek wyskoczy z jeszcze poważniejszą propozycją...

W 883 odcinku "Na dobre i na złe" Aśka zacznie się wahać, czy powinna zamieszkać z Jackiem. Z jednej strony będzie jej zależało na ojcu Patryka, zaś z drugiej zda sobie sprawę, że to poważny krok i kluczowa zmiana nie tylko w jej życiu, ale również Kubusia i jego biologicznego ojca. Tym bardziej, że Radwan już wcześniej dał jej do zrozumienia, że nie podoba mu się jej nowy wybranek i w 883 odcinku "Na dobre i na złe" nie zmieni zdania. A gdy dowie się o planach Joanny i Jacka ze wspólnym mieszkaniem, to kategorycznie nie wyrazi na to swojej zgody!

W 883 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek nie pozwoli Joannie i Kubusiowi zamieszkać z Jackiem i jego synem Patrykiem. Szczególnie, że zdąży poznać rozpieszczonego chłopca, który od razu nie przypadnie mu do gustu, gdyż będzie miał na Kubusia zły wpływ, co również ochłodzi ich relacje. Jednak tak naprawdę Radwan będzie zazdrosny, że Gawryło po rozwodzie z Piotrem (Marek Bukowski) tak szybko ułoży sobie życie i stworzy nową szczęśliwą rodzinę, a on pozostanie z niczym i nie będzie miał ani jej, ani Blanki (Pola Gonciarz). Wówczas w 883 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna znajdzie się pod ścianą i choć nie spodobają jej się naciski Krzyśka, to jednak raczej jeszcze nie zgodzi się zamieszkać z nowym kochankiem.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze