Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 875: Olena zatai przed Michałem spotkanie z narzeczonym! Artiom odzyska pamięć i wszystko się wyda? - ZDJĘCIA

2023-02-07 15:04

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 1.03.2023 o 20.55 w TVP2) Olena (Tetiana Malkova) nie powie Michałowi (Mateusz Janicki), że jej zmarły narzeczony jednak żyje, a na dodatek przebywa w Leśnej Górze! Wszystko przez to, że Artiom (Michaił Pszeniczny) w pierwszej chwili jej nie rozpozna, przez co Kosenko uzna, że prawda nigdy nie wyjdzie na jaw. Jednak w 875 odcinku "Na dobre i na złe" sytuacja nieco się skomplikuje, gdyż Bart (Piotr Głowacki) wyjaśni Olenie, że jest spora szansa, aby Ukrainiec odzyskał część wspomnień, ale tylko pod jednym warunkiem! Jakim? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 875 - środa, 1.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" oszołomiona Olena wciąż nie będzie mogła dojść do siebie, po odkryciu, że jej narzeczony jednak żyje! Zdradzamy, że Artiom trafi do Leśnej Góry tuż po postrzale, do którego dojdzie, gdy rzuci się na ratowników, chcącym pomóc jemu i dwójce innych bezdomnych. Cała trójka trafi do szpitala, a Ukrainiec od razu trafi na stół operacyjny, dzięki czemu jego życie uda się uratować. To tam na Artioma natknie się Olena, która na widok narzeczonego zza grobu stanie jak wryta, gdyż była przekonana, że jej ukochany zginął na wojnie i tylko dlatego zdecydowała się wyjechać z kraju. Zdumiona Kosenko długo pozostanie w bezruchu, jednak Artiom minie ją obojętnie, gdyż po prostu jej nie pozna! To sprawi, że w 875 odcinku "Na dobre i na złe" Olena zdecyduje się zataić to przed Michałem!

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Kosenko nie przyzna się Wilczewskiemu, że jej zmarły narzeczony jednak żyje, a co więcej, że przebywa obecnie w Leśnej Górze! Olena nie nawiąże z dawnym ukochanym żadnego kontaktu, gdy ten jej nie rozpozna, gdyż zacznie mieć poważne wątpliwości, czy to na pewno on. Jednak nieco później w 875 odcinku "Na dobre i na złe" Kosenko spotka się z Bartem, który już wcześniej pomagał w przypadku Ukraińca i postanowi wypytać go, czy jest szansa, aby Artiom odzyskał pamięć. I tu pojawią się dla Oleny schody, gdyż Artur da jej taką nadzieję!

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Bart oświadczy Olenie, że Artiom może odzyskać część wspomnień, ale tylko w środowisku, które będzie w stanie pobudzić jego pamięć. Oczywiście, będzie w tym chodziło o Kosenko, która w tym momencie stanie przed życiowym dylematem. W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Olena nie będzie chciała rezygnować ze ślubu z Michałem, w którym odnalazła swoją bratnią duszę, ale z drugiej strony zda sobie sprawę, że Artiom również może odzyskać pamięć i przypomnieć sobie o ich zaręczynach... Co w tej sytuacji zrobi Kosenko? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze