Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 875: Blanka pomoże Mario, ale ta pomoc skończy się koszmarnie – ZDJĘCIA

2023-02-22 21:39

W 875 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 1.03.2023 o 20.55 w TVP2) Mario (Marcin Korcz) będzie odczuwać trudy pracy w Leśnej Górze jako salowy w ramach prac społecznych, na które skieruje go sąd. Więzienna opaska z nadajnikiem zacznie poważnie ocierać mu nogę, co nie ujdzie uwadze Blanki (Pola Gonciarz). W 875 odcinku „Na dobre i na złe” Consalida opatrzy rany Milewskiego, ale odruch serce w kierunku gangstera wcale nie skończy się dobrze i przysporzy Mario ogromnych problemów, przez które o mały włos nie wyląduje w więzieniu! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 875 - środa, 1.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 875 odcinku „Na dobre i na złe” Mario wciąż będzie pracował jako salowy w Leśnej Górze. Przypomnijmy, że dzięki zeznaniom Blanki sąd nie dołoży Milewskiemu dodatkowych zarzutów, przez co gangster nie trafi do więzienia, a jedynie zostanie skierowany na wykonanie prac społecznych. Oczywiście, wybór miejsca nie będzie przypadkowy, gdyż Mario celowo wybierze szpital, w którym pracuje Consalida, aby w ten sposób pokazać ukochanej, że to, co ich połączyło było szczere i zrobi wszystko, aby to odbudować. Milewski nie zmieni zdania ani pod wpływem Blanki, próbującej go przekonać do innej placówki, ani Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), który zacznie mu grozić. W 875 odcinku „Na dobre i na złe” Milewski zostanie w Leśnej Górze, ale to wcale nie skończy się dobrze!

W 875 odcinku „Na dobre i na złe” praca w więziennej opasce z nadajnikiem zacznie coraz bardziej doskwierać Mario. Na nodze Milewskiego pojawią się rany, które od razu zaniepokoją Blankę. Oczywiście, Consalida nie zostawi ukochanego w potrzebie i natychmiast zaprosi go do gabinetu, gdzie udzieli mu pomocy i opatrzy jego nogę. W 875 odcinku „Na dobre i na złe” Mario spróbuje wykorzystać te sytuację, aby znów zbliżyć się do Blanki, ale wszystko przerwie telefon z policji, której gangster co jakiś czas będzie musiał się meldować. Czas spędzony z ukochaną tak go pochłonie, że nawet zapomni wziąć ze sobą komórki, co będzie miało tragiczne konsekwencje…

W 875 odcinku „Na dobre i na złe” funkcjonariusze ponownie skontaktują się z Mario, ale z jego strony nie będzie żadnej odpowiedzi. Wszystko przez to, że telefon Milewskiego zostanie w gabinecie, ale oczywiście policja nie będzie miała o tym pojęcia, a nieodebrane połącznie o mały włos nie skończy się jego aresztowaniem w 875 odcinku „Na dobre i na złe”! Na szczęście, nieporozumienie uda się wytłumaczyć, dzięki czemu Milewski nie trafi za kratki, a po skończonym dyżurze pełen nadziei Mario będzie czekał na ukochaną przed szpitalem. Gangster jeszcze raz będzie chciał podziękować Blance za pomoc w uratowaniu nogi i ponownie wyzna jej swoje uczucia, czym coraz bardziej zacznie zmiękczać serce Consalidy! Czy Blanka w końcu mu wybaczy? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze