Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 874: Michał zwierzy się Hani z problemów ze ślubem. Olena nakryje Wilczewskiego z byłą narzeczoną - ZDJĘCIA

2023-02-22 21:02

W 874 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) zwierzy się Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) z problemów ze ślubem z Oleną Tetiana Malkova). To dość osobliwy wybór powierniczki sekretów, skoro to właśnie Sikorka jeszcze niedawno miała stać na ślubnym kobiercu z Wilczewskim. W 874 odcinku "Na dobre i na złe" Olena wtargnie do gabinetu i nakryje narzeczonego na zwierzeniach. On od razu skłamie, że nie rozmawia z Hanią o prywatnych sprawach. Sikorka wyda się nieco zmieszana postawą niedoszłego męża, który chwilę wcześniej da jej znać, że ze ślubem są pewne problemy.

"Na dobre i na złe" odcinek 874 - środa, 22.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Oleny i Michała nadchodzi wielkimi krokami. Wilczewski w 874 odcinku "Na dobre i na złe" wykorzysta jednak moment, kiedy zostanie z Hanią sam na sam i to właśnie jej zwierzy się, że nie planuje zbyt hucznego wesela, ze względu na wojnę w Ukrainie, skąd pochodzi Kosenko. Mało tego, lekarz odczuje niepohamowaną chęć do opowiedzenia byłej narzeczonej o przygotowaniach do nadchodzącej ceremonii z Oleną. 

- Jak tam przygotowania do ślubu? - cytuje portal światseriali.interia.pl uprzejme pytanie Sikorki. Lekarka zignoruje fakt, że jeszcze niedawno to ona jechała z Wilczewskim do kościoła w sukni ślubnej, ale w ostatniej chwili odwołała ceremonię. - Yyy... nijak - przyzna Wilczewski. - To znaczy stwierdziliśmy z Oleną, że póki trwa wojna to byłoby tak jakoś niezręcznie - zacznie się tłumaczyć przed byłą narzeczoną. - No tak... Tylko nie przekładajcie - da mu radę Hania. - I tak chcemy zrobić tylko taką uroczystość na kilka osób. Żadna feta... - powie Michał, ale nie spodziewa się, że jego narzeczona wpadnie na "genialny" pomysł zaproszenia Hani na ślub. Mało tego, Kosenko wtargnie do gabinetu i przerwie rozmowę niedoszłych małżonków. Zrobi się naprawdę niezręcznie. 

Olena nakryje Hanię i Michała w 874 odcinku "Na dobre i na złe"

Narzeczona Michała podsłucha ułamek rozmowy Wilczewskiego i Sikorki, więc natychmiast zainteresuje się, o czym toczy się dyskusja. Hania i Michał sami się wrobią, bo lekarka wypali, że o ślubie, za to lekarz, że o niczym ważnym. Olena wyda się nieco skonsternowana, ale jej myśli wkrótce w "Na dobre i na złe" zajmą inne tematy. Chociażby to, że ma brać ślub z Michałem, a w Leśnej Górze będzie przebywał jej były ukochany, o którym myślała, że zginął w Ukrainie! Artiom (Michaił Pszeniczny) okaże się ranny, ale żywy. W szpitalu udzielą mu pomocy, a on zacznie powoli dochodzić do siebie. Okaże się, że zwierzenia Michała do Hani to nic, w porównaniu z nagłym pojawieniem się byłego narzeczonego Oleny.

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze