Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 873: Tadek stanie w obronie Glorii! Ostro rozprawi się z Tomaszem Jacyno – ZDJĘCIA

2023-02-15 20:12

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.55 w TVP2) Tomasz (Antoni Sałaj) nie odpuści i znów zacznie rzucać obraźliwe komentarze na temat Glorii (Aleksandra Grabowska). Jacyno jeszcze długo będzie rozpamiętywał erotyczny filmik z udziałem Krasuckiej, z czasów, gdy pracowała jako prostytutka i nawet mimo upływu czasu, wciąż będzie z niej drwić. W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz kolejny raz zaatakuje Tadka (Marcin Urbanke) i w jego obecności zacznie naśmiewać z ukochanej lekarza. Wyprowadzony z równowagi Borucki nie będzie miał wobec niego żadnych skrupułów! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 873 - środa, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wydawałoby się, że w 873 odcinku "Na dobre i na złe" już nikt nie będzie pamiętał o seks-aferze z udziałem Glorii, która pojawiła się na językach całego szpitala tuż po tym jak szef mafii Szymon (Marek Bogucki) rozesłał wszystkim lekarzom erotyczny filmik z jej udziałem, z czasów, gdy pracowała jako prostytutka. Wówczas świat Krasuckiej załamał się w jednym momencie i mimo iż lekarka otrzymała wiele wsparcia od ukochanego Tadka, jak również dyrektorki szpitala Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka-Klynstra) czy Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski), to znaleźli się i tacy, którzy zrobili z tego tanią sensację. Oczywiście, mowa tu o nikim innym jak Tomaszu Jacyno, który od razu zaczął naśmiewać się z Glorii, ale szybko został sprowadzony na ziemię przed Tadka! Jednak w 873 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Jacyno wcale nie zapomniał o skandalu z Krasucką i znów zacznie rzucać w kierunku lekarki obrzydliwe komentarze!

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" jak podaje swieatseriali.interia.pl Tomasz zaczepi Tadka i zacznie go wypytywać o Glorię. Przypomnijmy, że po wybuchu afery Krasucka zdecydowała się odejść z Leśnej Góry, jednak Woźnicka tak łatwo nie chciała z niej zrezygnować i zaproponowała lekarce, aby wybrała się na dłuższy urlop...

- Czy to prawda, że Gloria wzięła urlop, a potem ma wyjechać do Afryki na misję medyczną? - zapyta Tadka, jednak nie usłyszy odpowiedzi, gdyż Borucki nie będzie miał ochoty, aby z nim rozmawiać!

Oczywiście, Jacyno w 873 odcinku "Na dobre i na złe" tak łatwo nie odpuści i zacznie rzucać w kierunku Glorii kąśliwe komentarze! To sprawi, że Borucki już nie będzie mógł przejść obok tego obojętnie i każe koledze się przymknąć, ale on go nie posłucha.

- Ja ją rozumiem, niby sprawa się tutaj wyciszyła, wszyscy zachowywali się w stosunku do niej okej, łącznie ze mną, ale dziewczyna miała pewnie problem sama ze sobą - stwierdzi Jacyno.

- Możesz się przymknąć? - zdenerwuje się Tadek.

- Wyluzuj, Tadziuniu... Ja nic złego, przecież mnie znasz... Ja z dobrego serca... - przyzna uśmiechnięty.

Wtedy w 873 odcinku "Na dobre i na złe" Borucki już nie wytrzyma, a Jacyno postanowi to wykorzystać i zacznie go jeszcze bardziej prowokować. Oczywiście, Tomasz szybko wyprowadzi Boruckiego z równowagi i sprawi, że lekarz w końcu wybuchnie i nie pozostawi na nim suchej nitki!

- O co ci chodzi? - zapyta prosto z mostu.

- O nic. Po prostu się martwię, co się z nią dzieje. A ty nie? Chodziła po szpitalu, patrzyła na ludzi i było jej wstyd przed samą sobą, że wszyscy widzieli nagranie, że wszyscy wszystko wiedzą... Pewnie trudno to było wytrzymać, taką presję... - zacznie brnąć Jacyno.

- Na pewno trudno jest wytrzymać z takim dzbanem jak ty! To na pewno! Na sto procent! - wyrzuci mu. Czy słowa Tadka w 873 odcinku "Na dobre i na złe" skutecznie zamkną usta podłemu Tomaszowi? Tego przekonamy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze