Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 873: Blanka dowie się o świństwie Radwana wobec Mario! Da mu ostatnią szansę - ZDJĘCIA

2023-02-15 20:44

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.55 w TVP2) Krzysiek (Mateusz Damięcki) dozna szoku, gdy dowie się, że Mario (Marcin Korcz) został nowym salowym w Leśnej Górze. Wzburzony Radwan natychmiast pójdzie na skargę do Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) i spróbuje przekonać dyrektorkę, aby pozbyła się go ze szpitala, ale niestety mu się to nie uda! Oczywiście, Krzysiek w 873 odcinku "Na dobre i na złe" ani słowem nie wspomni o swoim zachowaniu Blance (Pola Gonciarz), ale prawda i tak wyjdzie na jaw, gdyż wsypie go sama Woźnicka! Consalida będzie oburzona jego postawą i da mu już ostatnią szansę na poprawę... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 873 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Mario zostanie nowym salowym w Leśnej Górze, czym zdziwi nie tylko Blankę, ale przede wszystkim Krzyśka, który był przekonany, że gangster skończy w więzieniu i zniknie z życia Consalidy raz na zawsze. Jednak nic bardziej mylnego, gdyż właśnie dzięki zeznaniom lekarki, sąd złagodził wyrok Milewskiego i zarządził prace społeczne, które Mario zdecydował się odbyć w Leśnej Górze właśnie z uwagi na Blankę. W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida z jednej strony ucieszy się z widoku ukochanego, zaś z drugiej nieco się zdenerwuje, z kolei Radwan tak się wścieknie, że od razu pójdzie na skargę do Woźnickiej i zacznie żądać od dyrektorki, aby wyrzuciła gangstera, ale spotka się z odmową!

Po nieudanej rozmowie z Agatą w 873 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek tak łatwo się nie podda i sam spróbuje pozbyć się Mario ze szpitala. Radwan otwarcie zacznie grozić gangsterowi, ale jego słowa nie zrobią na nim żadnego wrażenia, dlatego lekarz swoim zachowaniem postara się mu pokazać, że jest na przegranej pozycji, ale również i tym niewiele wskóra, gdyż Milewski nie zmieni decyzji. Oczywiście, Krzysiek nie przyzna się Blance do swoich nieczystych zagrywek wobec Mario w 873 odcinku "Na dobre i na złe", ale Consalida i tak pozna prawdę, gdyż Woźnicka powie jej o wizycie Radwana!

Jeszcze w 873 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek będzie robił dobrą minę do złej gry, a Blanka zacznie udawać, że połknęła haczyk, aby dać Radwanowi szansę, żeby sam się mógł przyznać. Niestety lekarz z niej nie skorzysta...

- Tak się zastanawiałem... jak się z tym czujesz, że on tutaj jest? - zacznie Krzysiek.

- A ty jak się z tym czujesz? - Blanka odbije piłeczkę.

- Ja? Szczerze mówiąc to nie wiem. Źle, to jest trochę dziwne. Trochę jak stalking - uzna Radwan.

Wtedy w 873 odcinku "Na dobre i na złe" cierpliwość Blanki się skończy. Consalida otwarcie zarzuci mu, że zachował się nie w porządku, ale Radwan nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. To tylko utwierdzi ją w tym, że powinna dać Mario jeszcze jedną szansę, czym jeszcze bardziej zszokuje Krzyśka, dla którego również będzie miała ważny przekaz!

- I dlatego rozmawiałeś o tym z Agatą? - zarzuci mu, na co Krzysiek zrobi tylko skwaszona minę - Zapytała mnie dzisiaj czy nie będę miała nic przeciwko. Zachowała się fair...

- I co odpowiedziałaś? - spyta zaciekawiony.

- Że każdy ma szansę na poprawę - przyzna Blanka.

- Każdy? - zdziwi się.

- Każdy! Nawet ty! - uśmiechnie się.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze