Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 872: Artur Bart opłaci Amelię! Julka dokona przerażającego odkrycia – ZDJĘCIA

2023-01-20 14:17

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 8.02.2023 o 20.55 w TVP2) Bart (Piotr Głowacki) odkryje, że Amelia (Julia Turczynowicz) okłamała go w sprawie swojego zdrowia. Pięściarka nie przyzna się profesorowi do poważnego urazu głowy, przez co Artur zezwoli na jej powrót na ring, ale po odkryciu prawdy zmieni decyzję. W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart przerwie pojedynek Amelii, ale badania nie wykażą nic niepokojącego, przez co pięściarka nie otrzyma zapłaty za walkę i nie będzie mogła pomóc matce. Wówczas Artur postanowi się zrehabilitować i przekaże jej potrzebne pieniądze, wyczyszczając całe konto swoje i Julki (Aleksandra Hamkało)! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 872 - środa, 8.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart ponownie zajmie się przypadkiem Amelii, która w poprzednim odcinku trafi pod opiekę Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) z powodu urazu, doznanego w czasie jednej z walk. Artur skonsultuje pacjentkę neurologicznie, jednak pięściarka nie przyzna mu się, że ostatnio otrzymała silne uderzenie w głowę, gdyż zda sobie sprawę, że w tej sytuacji lekarz nie zezwoli na jej powrót na ring, a ona nie będzie mogła sobie na to pozwolić. Szczególnie, że za każdą wygraną walkę będzie otrzymywać pieniądze, które będzie przeznaczać na pomoc matce. Niczego nieświadomy profesor zezwoli jej na udział w kolejnej walce, ale prawda o stanie Amelii i tak wyjdzie na jaw. W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Artur obejrzy nagranie z jej sparingu w Internecie i odkryje, że pięściarka go okłamała i tak tego nie zostawi!

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Amelia od samego rana będzie próbowała skontaktować się z Arturem, co bardzo zdziwi Julkę, ale najgorsze przed Burską dopiero będzie! W szpitalu Bart znów będzie rozmyślał nad przypadkiem pięściarki, a swoimi obawami podzieli się z Tadkiem (Marcin Urbanke) i Tomaszem Jacyno (Antoni Sałaj). Młodsi koledzy podzielą wątpliwości profesora i również odradzą Amelii udział w kolejnej walce, w związku z czym Artur natychmiast ruszy w kierunku klubu bokserskiego, aby przerwać walkę pięściarki. W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart zabierze Amelię na badania, jednak nie wykażą one żadnego urazu mózgu, co wścieknie pięściarkę, gdyż zrozumie, że z powodu nierozstrzygnięcia pojedynku nie dostanie za niego żadnych pieniędzy.

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Artur dowie się, że Amelia przekazuje wszystkie pieniądze z walk na pomoc matce, a teraz znalazła się pod ścianą. Oczywiście, Bart będzie czuł się winny całej tej sytuacji, dlatego postanowi pomóc pięściarce i przekaże jej całą potrzebną kwotę bez konsultacji z Julką, ale Burska i tak wszystkiego się dowie tyle, że po fakcie. W 872 odcinku "Na dobre i na złe" przyjaciółka Hani odkryje, że z ich wspólnego konta zniknęły wszystkie pieniądze i będzie miała o to do Artura ogromne pretensje! Czy Bart przyzna się żonie komu oddał ich oszczędności a może Burska sama się tego domyśli? Tego dowiemy się już niebawem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany