Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 872: Artur Bart opłaci Amelię! Julka dokona przerażającego odkrycia – ZDJĘCIA

2023-01-20 14:17

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 8.02.2023 o 20.55 w TVP2) Bart (Piotr Głowacki) odkryje, że Amelia (Julia Turczynowicz) okłamała go w sprawie swojego zdrowia. Pięściarka nie przyzna się profesorowi do poważnego urazu głowy, przez co Artur zezwoli na jej powrót na ring, ale po odkryciu prawdy zmieni decyzję. W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart przerwie pojedynek Amelii, ale badania nie wykażą nic niepokojącego, przez co pięściarka nie otrzyma zapłaty za walkę i nie będzie mogła pomóc matce. Wówczas Artur postanowi się zrehabilitować i przekaże jej potrzebne pieniądze, wyczyszczając całe konto swoje i Julki (Aleksandra Hamkało)! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 872 - środa, 8.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart ponownie zajmie się przypadkiem Amelii, która w poprzednim odcinku trafi pod opiekę Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) z powodu urazu, doznanego w czasie jednej z walk. Artur skonsultuje pacjentkę neurologicznie, jednak pięściarka nie przyzna mu się, że ostatnio otrzymała silne uderzenie w głowę, gdyż zda sobie sprawę, że w tej sytuacji lekarz nie zezwoli na jej powrót na ring, a ona nie będzie mogła sobie na to pozwolić. Szczególnie, że za każdą wygraną walkę będzie otrzymywać pieniądze, które będzie przeznaczać na pomoc matce. Niczego nieświadomy profesor zezwoli jej na udział w kolejnej walce, ale prawda o stanie Amelii i tak wyjdzie na jaw. W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Artur obejrzy nagranie z jej sparingu w Internecie i odkryje, że pięściarka go okłamała i tak tego nie zostawi!

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Amelia od samego rana będzie próbowała skontaktować się z Arturem, co bardzo zdziwi Julkę, ale najgorsze przed Burską dopiero będzie! W szpitalu Bart znów będzie rozmyślał nad przypadkiem pięściarki, a swoimi obawami podzieli się z Tadkiem (Marcin Urbanke) i Tomaszem Jacyno (Antoni Sałaj). Młodsi koledzy podzielą wątpliwości profesora i również odradzą Amelii udział w kolejnej walce, w związku z czym Artur natychmiast ruszy w kierunku klubu bokserskiego, aby przerwać walkę pięściarki. W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart zabierze Amelię na badania, jednak nie wykażą one żadnego urazu mózgu, co wścieknie pięściarkę, gdyż zrozumie, że z powodu nierozstrzygnięcia pojedynku nie dostanie za niego żadnych pieniędzy.

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Artur dowie się, że Amelia przekazuje wszystkie pieniądze z walk na pomoc matce, a teraz znalazła się pod ścianą. Oczywiście, Bart będzie czuł się winny całej tej sytuacji, dlatego postanowi pomóc pięściarce i przekaże jej całą potrzebną kwotę bez konsultacji z Julką, ale Burska i tak wszystkiego się dowie tyle, że po fakcie. W 872 odcinku "Na dobre i na złe" przyjaciółka Hani odkryje, że z ich wspólnego konta zniknęły wszystkie pieniądze i będzie miała o to do Artura ogromne pretensje! Czy Bart przyzna się żonie komu oddał ich oszczędności a może Burska sama się tego domyśli? Tego dowiemy się już niebawem!

Najnowsze