Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 872: Amelia znokautuje Barta! Nie daruje mu, że przerwał jej walkę - ZDJĘCIA

2023-02-08 21:18

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 8.02.2023 o 20.55 w TVP2) Bart (Piotr Głowacki) odkryje, że Amelia (Julia Turczynowicz) nie powiedziała mu prawdy o swoim stanie zdrowia i zataiła przed nim mocne uderzenie w głowę. Artur zacznie oglądać materiały z walki bokserki i nabierze podejrzeń, że dziewczyna może mieć uraz mózgu. W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart wparuje na kolejną walkę Amelii i namówi jej trenera, aby ją przerwał. Wściekła bokserka nie będzie mogła tego darować Arturowi, którego w ramach zemsty powali jednym uderzeniem! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 872 - środa, 8.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart ponownie zacznie przyglądać się przypadkowi Amelii, która ostatnio trafiła do Leśnej Góry pod opiekę Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Oczywiście, bokserka nie przyznała się lekarzom, że w czasie ostatniej walki otrzymała potężny cios w głowę, w związku z czym nie będą mogli zakazać jej udziału w następnej walce. Jednak Artur zacznie oglądać materiały z jej ostatniego starcia i zauważy u niej niepokojące objawy, które skonsultuje z Tadkiem (Marcin Urbanke) i Tomaszem Jacyno (Antoni Sałaj). Lekarze zgodnie dojdą do wniosku, że Amelia może mieć uraz mózgu, przez co kolejna walka może skończyć się dla niej tragicznie. Dlatego w 872 odcinku "Na dobre i na złe" Bart postanowi temu zapobiec!

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Artur wparuje na walkę Amelii i zacznie namawiać jej trenera, aby ją zakończył. Oczywiście, mężczyzna nie będzie chciał tego zrobić, ale lekarz nie odpuści i spróbuje go przekonać, że jego podopieczna bardzo źle wygląda...

- Przepraszam, ona bardzo źle wygląda - zacznie Bart.

- A jak ma wyglądać w 2 rundzie? - zapyta z ironią.

- Chwieje się, wymiotowała. Jestem neurochirurgiem. Słyszy mnie pan? - wyjaśni, ale trener pozostanie nieugięty - Trzeba przerwać tę walkę. Ona chwieje się bez ciosów. Rozumie pan?

Wtedy w 872 odcinku "Na dobre i na złe" w ich rozmowę włączy się sama Amelia, która zacznie przekonywać lekarza i trenera, że wszystko z nią w porządku, ale wówczas nawet mężczyzna zacznie w to wątpić...

- Doktorze, co pan bredzi. Już ją prawie miałam. Widziałeś Igor? - stwierdzi Amelia.

- Jak się czujesz? Tylko mów prawdę! - zapyta trener.

- Trenowałam dużo. Wiesz, jak jest... - wytłumaczy mu.

Tłumaczenia Amelii w 872 odcinku "Na dobre i na złe" przekonają trenera, ale nie Barta! Wówczas Artur zacznie odwoływać się do emocji mężczyzny, ale bokserka uparcie będzie twierdzić, że da radę, czym w końcu wyprowadzi lekarza z równowagi! Wzburzony Bart zdecyduje się poinformować o wszystkim policję, przez co trener nie będzie miał już innego wyjścia i zdecyduje się zakończyć walkę Amelii!

- Przyjmie pan na klatę jak umrze? - wygarnie mu.

- Patrz się na mnie! - krzyknie do Amelii.

- Jest okej - zapewni go.

- Dobrze, dzwonię na policję. Zamkną wam tę budę i będzie po sprawie - zdenerwuje się Bart, po czym trener Amelii rzuci jej ręcznikiem.

Wówczas w 872 odcinku "Na dobre i na złe" walka zostanie przerwana, co kompletnie nie spodoba się Amelii. Bokserka tak wścieknie się na Barta, że znokautuje go jednym uderzeniem i rozbije lekarzowi nos...

- Mądra decyzja - pochwali go Artur.

- Coś ty zrobił miałam to w kieszeni - oburzy się Amelia.

- To dla twojego dobra - uzna Bart.

- Odwal się! - krzyknie wzburzona, po czym wymierzy lekarzowi cios prosto w twarz!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze