Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 871: Miłosz zaproponuje Hani seks! Reakcja Sikorki zwali go z nóg - ZDJĘCIA

2023-01-31 12:53

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 1.02.2023 o 20.55 w TVP2) Miłosz (Mikołaj Roznerski) zjawi się w gabinecie Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i zaskoczy ją nietypową propozycją. Laborant po randce z Sikorką postanowi zrobić zrobić krok naprzód w ich związku i zaproponuje lekarce seks, jednak postawi ku temu jeden warunek! W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Miłosz każe przebadać się Hani pod kątem chorób wenerycznych, czym wywoła jej zdecydowaną reakcję! Z pewnością nie takiego finału spodziewał się laborant! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 871 - środa, 1.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Miłosz będzie zachwycony randką z Hanią w Muzeum Farmacji, choć początki ich znajomości wcale nie zapowiadały, że do niej w ogóle dojdzie. Wszystko przez to, że laborant był przekonany, że Sikorka jest wariatką, która zaczęła go prześladować, ale gdy poznał prawdę o zmarłym Piotrze Korbanie, łudząco podobnym do niego dawnym ukochanym Hani, natychmiast zmienił zdanie i postanowił się zrehabilitować w oczach lekarki. Wspólny czas z Sikorką tak spodoba się Miłoszowi, że w 871 odcinku "Na dobre i na złe" laborant będzie przekonany, że są już w związku i postanowi zrobić ku temu kolejny krok i w nietypowy sposób zaproponować Hani seks!

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Miłosz zjawi się w gabinecie Hani i zada jej zaskakujące pytanie. Laborant otwarcie poruszy kwestię testów na choroby zakaźne, przenoszone drogą płciową, dając jej jasno do zrozumienia, że chce z nią uprawiać seks!

- Kiedy zrobimy testy? - zacznie Miłosz.

- Jakie testy? - zapyta zdziwiona Hania.

- Na choroby zakaźne...przenoszone drogą płciową jak HIV, kiła, wirusowe zapalenie wątroby. Chyba słyszałaś o takich chorobach... - wyjaśni.

- Poczekaj, poczekaj. Ale dlaczego niby się mamy badać? - dopyta jeszcze bardziej zaskoczona.

- No żeby się nie zarazić. Dorośli ludzie są odpowiedzialni i powinni się badać - wytłumaczy, czym z jednej strony w 871 odcinku "Na dobre i na złe" zyska potwierdzenie u Sikorki, zaś z drugiej wywoła ogromne zmieszanie u lekarki.

Wtedy w 871 odcinku "Na dobre i na złe" Hania zrozumie, o co chodzi Miłoszowi i postanowi dać mu jasno do zrozumienia, że między nimi nic nie będzie! Laborant będzie zszokowany słowami Sikorki, gdyż po wspólnej randce będzie liczył na coś więcej, jednak lekarka stanowczo zapowie, że nie będzie uprawiać z nim seksu!

- To co ty robisz taką minę? - zapyta zrezygnowany Miłosz.

- No bo jakby to mało romantyczna propozycja... - uzna Sikorka.

- To wolałabyś się zarazić? - zdziwi się laborant.

- Przede wszystkim my nie mamy zamiaru uprawiać seksu - uświadomi go.

- Ale byliśmy na randce... - zauważy.

- Mimo wszystko nie. Dziękuję - utnie temat w w 871 odcinku "Na dobre i na złe", choć Miłosz nie będzie mógł pogodzić się z jej decyzją i poprosi ją, aby poinformowała go, gdy jednak zmieni zdanie!

Na dobre i na złe, odcinek 865: Miłosz zaprosi Hanię na randkę!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze