Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 868: Radwan nie pozwoli Blance zakochać się w Mario. Da jej ostrzeżenie - ZDJĘCIA

2023-01-11 20:36

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 11.01.2023 o 20.55 w TVP2) Mario (Marcin Korcz) przestanie gorączkować i powoli zacznie odzyskiwać siły po koszmarnym wypadku, do jakiego doszło z winy Blanki (Pola Gonciarz). Wieść o tym, że Milewski może wrócić do pełnej sprawności szalenie ucieszy Consalidę, ale zmartwi Radwana (Mateusz Damięcki). W 868 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek uzna, że Blanka nie powinna już dłużej spotykać się z Mario i ostrzeże ją przed niebezpiecznym gangsterem. Jednak Consalida wcale nie będzie miała zamiaru go słuchać, co nie skończy się dobrze... Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 868 - środa, 11.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” stan Mario wreszcie się poprawi i lekarze wybudzą go ze śpiączki farmakologicznej, w jaką zapadł po wypadku, w wyniku którego nabawił się poważnego urazu głowy. Co więcej, Milewski przestanie w końcu gorączkować, a nawet pojawi się dla ogromna szansa powrotu do pełnej sprawności i wydolności neurologicznej. Dobre wieści o stanie Mario w W 868 odcinku „Na dobre i na złe” szalenie ucieszą Blankę, nie tylko z racji uczuć, jakie żywi go gangstera, ale również przez to, że to ona będzie odpowiedzialna za wypadek ukochanego! Radości Consalidy nie podzieli jednak Radwan, który będzie zbulwersowany jej postawą.

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek zasugeruje Blance, że nie powinna dłużej spotykać się z Mario, bo dalsze kontakty z groźnym gangsterem mogą skończyć się dla niej tragicznie. Jednak Consalida wcale nie będzie chciała słuchać jego rad!

- Nie powinnaś się już z nim widzieć - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

- Tak mówi rozum... - skwituje Blanka.

Zachowanie Blanki w 868 odcinku „Na dobre i na złe” aż wyprowadzi Krzyśka z równowagi. Radwan nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego Consalida świadomie pakuje się w niebezpieczeństwo, wiedząc, że Milewski jest członkiem mafii. Z kolei Blanka nie będzie mogła pojąć przypływu naglej opiekuńczości Krzyśka!

- Martwisz się o mnie? - zapyta zdziwiona Consalida.

- Oczywiście - potwierdzi Radwan.

- Jako kto? Mój opiekun? Przyjaciel? Bodyguard? - zakpi lekarka, na co Krzysiek przyzna, że po prostu jest dla niego ważna, więc to chyba normalne, że się martwi.

Chwilę później w 868 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan spotka Mario na szpitalnym korytarzu i nie zważając na konsekwencje, przed którymi sam ostrzegał Blankę, zaatakuje Milewskiego i każe mu się trzymać z daleka od Blanki! Jednak również i gangster nic sobie nie zrobi z ostrzeżeń Krzyśka i da mu jasno do zrozumienia, że nie zamierza rezygnować z Consalidy!

- Jeśli jeszcze raz zbliżysz się do Blanki... - zacznie mu grozić, ale Mario wejdzie mu w słowo.

- Szanuję pana, doktorze. Staje pan w obronie kobiety, która wydaje się panu, że jest w niebezpieczeństwie. Ale ja... nie mogę panu nic obiecać - uśmiechnie się, po czym wróci do sali.

Niestety, historia Blanki i Mario w 868 odcinku „Na dobre i na złe” nie skończy się szczęśliwym zakończeniem. Policja dowie się, że stan Milewskiego się poprawił i postanowi go zgarnąć, ale gangster przewidzi ich ruch i zadzwoni po swojego kolegę Rafała, aby zabrał go ze szpitala. Nim do tego dojdzie Mario postanowi pożegnać się z Consalidą, za co przyjdzie mu słono zapłacić, co w tym czasie funkcjonariusze już zjawią się w Leśnej Górze i dopadną uciekającego Milewskiego na szpitalnym parkingu. Na oczach Blanki policjanci obalą jej ukochanego, skują w kajdanki i wprowadzą do radiowozu i tak skończy się historia ich miłości...

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze