Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 868: Ostre starcie Mario i Radwana! Nie odpuści sobie Blanki – ZDJĘCIA

2023-01-11 21:13

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 11.01.2023 o 20.55 w TVP2) Blanka (Pola Gonciarz) po krótkim urlopie wróci do pracy w Leśnej Górze, gdzie będą czekały na nią dobre wieści. Mario (Marcin Korcz) wybudzi się ze śpiączki i powoli zacznie dochodzić do siebie po tragicznym wypadku, który sama spowodowała. W 868 odcinku „Na dobre i na złe” Consalida ucieszy się z powrotu Milewskiego do zdrowia, co nie spodoba się Radwanowi (Mateusz Damięcki), który spróbuje wybić jej gangstera z głowy, a gdy mu się to nie uda, to sam postanowi ostro rozmówić się z Mario! Ale Milewski również nie będzie chciał go słuchać! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 868 - środa, 11.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” Mario zacznie wracać do zdrowia po koszmarnym wypadku, do którego doszło z winy Blanki. Przypomnijmy, że Consalida potrąciła Milewskiego samochodem, w efekcie czego gangster upadł na kamień i nabawił się poważnego urazu głowy, przez co przez dłuższy czas był utrzymywany w śpiączce. Wówczas Blanka postanowiła zniknąć z Leśnej Góry, aby wszystko sobie na spokojnie przemyśleć, ale w 868 odcinku „Na dobre i na złe” już wróci do szpitala, gdzie już na wstępie dowie się, że Mario ma szansę powrotu do pełnej sprawności i od razu sama postanowi przyjrzeć się wynikom ukochanego, co nie przypadnie do gustu Krzyśkowi.

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan zacznie przekonywać Blankę, że nie powinna już dłużej spotykać się z Mario, ale Consalida wcale nie będzie chciała go słuchać. Wówczas Krzysiek zacznie ją uświadamiać, że znajomość z bandytą może skończyć się dla niej tragicznie, ale także i to nie przekona Blanki do zmiany decyzji. Jednak Radwan tak łatwo nie odpuści, bo nigdy nie pozwoli, aby Consalidzie stała się jakakolwiek krzywda, dlatego w 868 odcinku „Na dobre i na złe” postanowi ostro rozmówić się również z Mario.

- Panie Milewski, jesteś pacjentem, ja jestem lekarzem i dopóki jesteśmy w szpitalu... - zacznie Krzysiek, ale Mario wejdzie mu w słowo.

- Uuu brzmi jak groźba - skwituje gangster.

- Nie mogę ci nic zrobić, a bardzo bym chciał - przyzna Radwan.

- Tak? To muszę pana zmartwić. Nie jest pan jedyny - odpowie mu.

Wtedy w 868 odcinku „Na dobre i na złe" Krzysiek rzuci karty na stół i każe Mario trzymać się z daleka od Blanki, ale gangster tylko go wyśmieje. Milewski zacznie drwić z Radwana, który nie umiał wykorzystać swojej szansy i da mu jasno do zrozumienia, że nie zamierza odpuszczać sobie Consalidy!

- Zostaw Blankę w spokoju - powie stanowczo Krzysiek.

- Czyli chodzi o Blankę. Kim pan dla niej jest? Przyjacielem? Kochankiem? Rycerzem? - zacznie dopytywać.

- Ostrzegam - Radwan nie da się wciągnąć w gierki gangstera.

- Doktorze...Szanuję pana, naprawdę. W końcu staje pan w obronie kobiety, która przynajmniej panu się wydaje, że jest w niebezpieczeństwie, a to jest szlachetne. A teraz pan wybaczy, nie będę niczego obiecywać - zakończy Mario, po czym odejdzie.

Jednak w 868 odcinku „Na dobre i na złe" problem Krzyśka sam się rozwiąże i Mario faktycznie zostawi Blankę w spokoju! Prokuratura dowie się, że stan Milewskiego się poprawił i postanowi go zatrzymać. Gangster spróbuje uciec przed funkcjonariuszami, ale nie odejdzie bez ostatniego pożegnania z Blanką, które będzie go kosztowało schwytaniem przez policjantów na szpitalnym parkingu...

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze