Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 868: Mario wróci do zdrowia, ale nie do Blanki! Będzie musiał uciekać – ZDJĘCIA

2022-12-21 20:02

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 11.01.2023 o 20.55 w TVP2) lekarze wybudzą Mario (Marcin Korcz) ze śpiączki, po koszmarnym wypadku, w czasie którego gangster doznał poważnego urazu głowy. Ukochany Blanki (Pola Gonciarz) powoli zacznie wracać do zdrowia i odzyskiwać siły, ale długo nie zabawi w Leśnej Górze. W 868 odcinku „Na dobre i na złe” Mario będzie musiał uciekać przed policją i zniknie ze szpitala, ale nim do tego dojdzie jeszcze zdąży pożegnać się z Consalidą! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 868 - środa, 11.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” Mario w końcu wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej, w którą wprowadzili go lekarze po tragicznym wypadku. Przypomnijmy, że Milewski trafił do Leśnej Góry z poważnym urazem głowy, do którego doszło, gdy uderzył głową o kamień tuż po tym jak Blanka potrąciła go samochodem. Consalida nie uwierzyła w dobre intencje gangstera i była przekonana, że wykona on wyrok mafii i wreszcie ją zabije, dlatego postanowiła uciec, ale Milewski stanął jej na drodze i doszło do tragedii. Blanka natychmiast udzieliła ukochanemu pomocy, zadzwoniła po karetkę, a sama zgłosiła się na policję podobnie jak Gloria (Aleksandra Grabowska), a dzięki ich zeznaniom udało się zatrzymać członków mafii z Szymonem (Marek Bogucki) na czele. W 868 odcinku „Na dobre i na złe” już tylko Mario pozostanie na wolności i będzie musiał uciekać, aby nie trafić do więzienia!

W 868 odcinku „Na dobre i na złe” Mario powoli zacznie wracać do zdrowia i odzyskiwać siły, a przy jego łóżku nieustannie będzie czuwała Blanka, która wróci z krótkiego urlopu w Hiszpanii u Wiki (Katarzyna Dąbrowska). Widok Blanki u boku gangstera poważnie zaniepokoi Radwana (Matusz Damięcki), który już wcześniej przyłapał kochanków na czułościach w szpitalu, ale jeszcze wtedy, podobnie jak sama Consalida, nie wiedział, że jest on członkiem mafii. Jednak w 868 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysiek odkryje prawdziwą tożsamość Mario i każe Blance trzymać się od niego z daleka, ale Consalida go nie posłucha, a co więcej odtrąci Radwana!

Jednak w 868 odcinku „Na dobre i na złe” Mario nie będzie mógł zostać z Blanką. Gangster będzie miał świadomość, że jak zostanie w szpitalu, to wkrótce wpadnie w ręce policji, a na to nie będzie mógł sobie pozwolić, dlatego poprosi o pomoc swojego przyjaciela Rafała, który zabierze go z Leśnej Góry! Nim jednak do tego dojdzie w 868 odcinku „Na dobre i na złe” i Mario przepadnie jak kamień w wodę, zdecyduje się na szczerą rozmowę z Blanką, której potwierdzi swoje uczucia i odpowie na najbardziej nurtujące ją pytanie, że mimo wyroku mafii, nie zabiłby jej, bo naprawdę się w niej zakochał! Po tym wyznaniu zakochany Mario zostawi Blankę i zniknie bez śladu…

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze