Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 866: Oliwia nie przyzna Agacie, że Beger ją molestował! Będzie kryła zboczeńca - ZDJĘCIA

2022-12-28 21:13

W 866 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 28.12.2022 o 20.55 w TVP2) Maks (Tomasz Ciachorowski) długo nie powstrzyma swoich zboczonych zapędów i znajdzie sobie kolejną ofiarę. Tym razem Beger przerzuci się z pielęgniarek na stażystki i weźmie sobie na celownik zafascynowana nim Oliwię (Irmina Liszkowska), ale młoda studentka nie pozwoli się molestować. W 866 odcinku „Na dobre i na złe” stażystka odeprze atak Maksa i poważnie zrani go skalpelem w dłoń, o czym dowie się Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra). Woźnicka będzie miała swoje podejrzenia i spróbuje wyjaśnić całe zamieszanie, ale Oliwia nie przyzna dyrektorce, że padła kolejną ofiarą Begera! Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 866 - środa, 28.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 866 odcinku „Na dobre i na złe” wróci zboczony Beger! Maks nie zdoła się powstrzymać i znów zacznie molestować, ale teraz nie pielęgniarki tylko stażystki. Jego nową ofiarą stanie się Oliwia, którą kardiolog już zdołał owinąć sobie wokół palca, wobec czego będzie przekonany, że młoda stażystka mu się nie oprze, ale mocno się przeliczy! W 866 odcinku „Na dobre i na złe” Beger zacznie obmacywać Oliwię pod pretekstem ułożenia odpowiedniej postawy w czasie operacji, ale na tym nie poprzestanie i pójdzie o krok dalej. Kariolog spróbuje pocałować studentkę, ale wtedy spotka się z ostrym sprzeciwem, a gdy nie będzie chciał odpuścić, to Oliwia w ramach obrony zaatakuje go skalpelem i poważnie zrani w rękę!

Wówczas w 866 odcinku „Na dobre i na złe” Maks zaleje się krwią, a do jego gabinetu wejdzie Agata. Woźnicka spróbuje ustalić, co się stało, ale oczywiście ani Beger ani stażystka nie powiedzą jej o molestowaniu. Rana Maksa okaże się na tyle poważna, że konieczna będzie interwencja chirurga, ale również i jemu kardiolog nie przyzna się, w jaki sposób doszło do skaleczenia. Beger będzie utrzymywał wersję, że doszło jedynie do nieszczęśliwego wypadku, ale Woźnicka nie będzie tego taka pewna i postanowi porozmawiać z Oliwią w cztery oczy. W 866 odcinku „Na dobre i na złe” Agata wezwie stażystkę do swojego gabinetu, ale ku jej zaskoczeniu przedstawi ona zupełnie taką samą wersję jak Maks!

Oczywiście, w 866 odcinku „Na dobre i na złe” Agata nie uwierzy, że rana Maksa jest jedynie nieszczęśliwym wypadkiem i postanowi pociągnąć Oliwię za jeżyk. Woźnicka będzie miała swoją wersję całej historii, bo od razu przed jej oczami ukaże się obraz Begera, molestującego stażystkę, która w ramach obrony rani go skalpelem, ale studentka wszystkiemu zaprzeczy!

- I nie zdarzyło się nic więcej? – dopyta Agata.

- Pan doktor pokazywał prawidłowe ułożenie skalpela przy cięciu. Nie wiem, jak to się stało. To był nieszczęśliwy wypadek – wyjaśni Oliwia.

- Pamiętaj, że gdyby działo się cokolwiek… - zacznie Woźnicka, ale studentka w 866 odcinku „Na dobre i na złe” wejdzie jej w słowo.

- Ja potrafię o siebie zadbać – zapewni ją.

- Nie wątpię… Chce, żebyś mnie dobrze zrozumiała. Doktor Beger… - spróbuje ją uświadomić, ale Oliwia ponownie jej przerwie i jeszcze raz potwierdzi wspólną wersję zdarzeń, kryjąc Begera!

- Ja wiem, jaki jest doktor Beger i wiem, co o nim mówią, ale to był naprawdę nieszczęśliwy wypadek - powtórzy.

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze