Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 866: Chory Tretter dostanie ataku w swoim gabinecie! Nikt nie zdoła mu pomóc - ZDJĘCIA

2022-12-28 21:12

W 866 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 28.12.2022 o 20.55 w TVP2) choroba Trettera (Piotr Garlicki) zacznie postępować w zatrważającym tempie! Stefan nieustannie będzie zmagał się z wysokim ciśnieniem, problemami z utrzymaniem równowagi i ogólnym złym samopoczuciem, ale na tym się nie skończy. W 866 odcinku „Na dobre i na złe” Tretter dostanie przerażającego ataku paniki w swoim gabinecie i aż upadnie na podłogę. Niestety, Stefan zatai przed wszystkimi swoje objawy, dlatego nikt mu nie pomoże! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 866 - środa, 28.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 866 odcinku „Na dobre i na złe” chory Tretter będzie w fatalnym stanie. Stefan nie tylko będzie mierzył się z wysokimi skokami ciśnienia, zawrotami głowy, trudnościami z utrzymywaniem równowagi, ale również nagłymi atakami paniki. Oczywiście, Tretter nikogo nie poinformuje o swoim złym stanie zdrowia, ale Alina (Katarzyna Skrzynecka) od razu zauważy, że z przyjacielem jest coś nie tak, bo Stefan ledwo co będzie trzymał się na nogach! Fisher wyśle Trettera na badania, gdzie Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski) już na wstępie zmartwi się wynikami kolegi, ale z dnia na dzień będzie coraz gorzej. Do tego stopnia, że w 866 odcinku „Na dobre i na złe” Stefan dostanie ataku we własnym gabinecie!

W 866 odcinku „Na dobre i na złe” Stefan dostanie ataku paniki tuż po wejściu do swojego gabinetu. Tretter natychmiast osunie się na nogach, strącając z biurka pudełko z długopisami i upadnie na podłogę. Niestety, ordynator pediatrii nikomu nie powie o swoich poważnych dolegliwościach, w związku z czym nie będzie w pobliżu nikogo, kto mógłby mu pomóc, dlatego Tretter będzie zdany zupełnie na siebie. W 866 odcinku „Na dobre i na złe” Stefan natychmiast zacznie sprawdzać swój puls i sięgnie po stetoskop, aby móc się osłuchać. Na szczęście, po chwili atak ustnie, a Tretter zerwie się na równe nogi, gdy do jego gabinetu wbiegnie mały chłopiec, którego będzie szukać pielęgniarka. Oczywiście, Stefan nie przyzna się do ataku ani jej, ani chłopcu, ale zrozumie, że jest z nim naprawdę źle i w końcu postanowi coś z tym zrobić.

Jeszcze w 866 odcinku „Na dobre i na złe” Stefan sam zgłosi się na badania do Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski) i tylko jemu przyzna się do niepokojących objawów. Kardiolog od razu zleci dodatkowe badania, choć Tretter będzie przekonany, że to jedynie symptomy przemęczenia i stresu. Jednak Beger nie odpuści, w związku z czym Stefan zgodzi się poddać badaniom. W 866 odcinku „Na dobre i na złe” stanem przyjaciela nieustannie będzie interesować się również Alina, która nie uwierzy w jego zapewnienia i postanowi mieć go na oku, dlatego wprosi się do niego na noc!

Na dobre i na złe. Choroba Trettera da kolejne objawy! Stefan nikomu nie powie co mu dolega
Najnowsze