Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 863: Mario umrze? Po operacji mózgu nie wybudzi się ze śpiączki - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-07 20:21

W 863 odcinku "Na dobre i na złe" Mario Milewski (Marcin Korcz) cudem przeżyje wypadek, który spowoduje Blanka (Pola Gonciarz) uciekająca przed kochankiem bandytą, ale jego stan będzie bardzo ciężki. U Mario dojdzie bowiem do poważnego urazu głowy, badania wykażą, że ma krwiaka w mózgu i pękniętą czaszkę. Operację ukochanego Blanki w 863 odcinku "Na dobre i na złe" przeprowadzi profesor Bart (Piotr Głowacki). Choć zabieg zakończy się sukcesem, to Mario nie odzyska przytomności. Dopóki się nie wybudzi ze śpiączki nie będzie żadnej gwarancji, że nie umrze. Co w tej dramatycznej chwili zrobi Blanka? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na dobre i na złe" odcinek 863 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Mario w 863 odcinku "Na dobre i na złe" będzie dramatycznym zrządzeniem losu, a zarazem jedyną szansą dla Blanki, by uwolnić się od kochanka, który ma ją zabić! Oczywiście zakochana w gangsterze Blanka nie będzie chciała celowo potrącić go samochodem. Tragedia wydarzy się, bo Mario spróbuje ją zatrzymać, żeby od niego nie uciekła. Upadając uderzy głową w kamień na drodze i straci przytomność. Po przewiezieniu Mario do szpitala już na izbie przyjęć profesor Bart oceni, że u Milewskiego doszło do pęknięcia czaszki. Badania wykażą także, że ma krwiaka w mózgu, którego natychmiast trzeba będzie usunąć.

Blanka w 863 odcinku "Na dobre i na złe" zwątpi w miłość Mario

Operacja Mario w 863 odcinku "Na dobre i na złe" uratuje mu życie, lecz Blanka usłyszy od Barta, że dopiero gdy wybudzi się ze śpiączki będzie można ocenić czy nie ma trwałych uszkodzeń mózgu. W obliczu śmierci chłopaka Blanka nie odstąpi go nawet na chwilę. Kompletnie pogubi się w swoich uczuciach do Mario. Z jednej strony rozum będzie jej podpowiadał, że to bandyta, który ma wykonać na niej wyrok mafii, a z drugiej serce da jej znak, że Milewski nie kłamał zapewniając ją o swojej miłości.

Blanka w 863 odcinku "Na dobre i na złe" pozna tajemnicę Glorii i Mario

Stan rannego Mario w 863 odcinku "Na dobre i na złe" będzie wskazywał na to, że może umrzeć w każdej chwili. Consalida nikomu nie przyzna się, że to ona spowodowała wypadek Milewskiego. Kiedy ukochany będzie walczył o życie, Blanka pozna tajemnicę Glorii (Aleksandra Grabowska). Przyjaciółka przyzna się jej, że w przeszłości była prostytutką, Mario pracował w barze, gdzie spotykała się z klientami i jego też wciągnęła mafia.

Najnowsze