Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 858: Pierwszy seks Blanki i Mario. Nie będzie wiedziała, że pokochała bandytę - ZDJĘCIA

2022-10-19 21:30

W 858 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) i Mario Milewski (Marcin Korcz), czarujący podrywacz z klubu, a tak naprawdę groźby bandyta, spędzą ze sobą pierwszą noc! Oczywiście Consalida wciąż nie będzie wiedziała kim jest Mario, dlaczego robi wszystko, żeby ją zdobyć. Gangster z mafii, która prześladuje przyjaciółkę Blanki, Glorię Krasucką (Aleksandra Grabowska) w 858 odcinku "Na dobre i na złe" zaciągnie lekarkę z Leśnej Góry do łóżka. Coraz bardziej zauroczona bandytą Blanka nie posłucha ostrzeżeń Glorii, która nie odważy się przyznać, że w przeszłości była prostytutką, a teraz musi współpracować z mafią. Mario skrzywdzi Blankę? Zobacz ZDJĘCIA z 858 odcinka "Na dobre i na złe" i sprawdź co się wydarzy dalej.

"Na dobre i na złe" odcinek 858 - środa, 26.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Blanka Consalida w 858 odcinku "Na dobre i na złe" wpadnie w miłosne sidła, które zastawił na nią Mario Milewski. Bandyta z mafii, która próbowała porwać Glorię z nocnego klubu od pierwszego spotkania z lekarkami z Leśnej Góry wiedział jaki ma cel. Mario podrywał Blankę, a w tym czasie dwaj inni gangsterzy odurzyli Glorię narkotykami i chcieli wyciągnąć z lokalu. Plan się nie powiódł, bo Blanka zauważyła "zniknięcie" Glorii, a Mario odegrał przed nią rolę bohatera, który ratuje jej przyjaciółkę z opresji.

Tak Mario w "Na dobre i na złe" zdobędzie Blankę!

Później w "Na dobre i na złe" Mario udawał, że sam padł ofiarą brutalnej napaści. Został pacjentem Leśnej Góry tylko po to, żeby uprzedzić Glorię, że "dawni znajomi" o niej pamiętają. Przerażona Krasucka słowem nie wspomniała Blance kim jest Mario i czego od niej chce. Coraz częstsze spotkania Consalidy z gangsterem doprowadzą do tego, że Mario zupełnie omota swoją ofiarę.

W 858 odcinku "Na dobre i na złe" niebezpieczny chłopak Blanki zjawi się przed szpitalem ze specjalnym prezentem i zrobi wszystko, by wreszcie ją uwieść, zaciągnąć do łóżka. Mario będzie pewny, że jeśli Blanka się z nim prześpi, to zyska nad nią nieograniczoną władzę. I dzięki temu będzie mógł także sterować Glorią tak jak chce.

Gloria w 858 odcinku "Na dobre i na złe" ostrzeże Blankę przed Mario

W oczach Blanki Mario w 858 odcinku "Na dobre i na złe" będzie ideałem faceta. Nic dziwnego, że ostrzeżeń Glorii (Aleksandra Grabowska), żeby uważała na przystojniaka z klubu, bo nic o nim nie wie. - Uważaj na tego Mario… Nie wiem, mam jakieś niedobre przeczucie co do niego – stwierdzi niespodziewanie Gloria. - Zapomniałaś, że to on nam pomógł? To on czekał z nami na karetkę... – Blanka w 858 odcinku "Na dobre i na złe" uzna, że Mario to mężczyzna, przy którym może się czuć bezpiecznie i do tego traktuje ją poważnie.

- Nie zapomniałam, tylko… Nie chcę, żeby ktoś cię skrzywdził! Przecież ty go w ogóle nie znasz! – zwróci jej uwagę Gloria, lecz Blanka w 858 odcinku "Na dobre i na złe" da się ponieść namiętności i spędzi z Mario szaloną noc w łóżku. Nieświadoma tego, że jej kochanek jest bardzo groźnym przestępcom, który ma na sumieniu cierpienie wielu niewinnych kobiet.

W 858 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie też na jaw tajemnica Glorii, która zanim poszła na studia medyczne i została lekarką, była prostytutką na usługach mafii. Teraz gangsterzy powierzą Glorii specjalne zadania, a ona będzie musiała z nimi współpracować, żeby chronić nie tylko siebie, ale i Blankę.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze