Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 855: Tadek i Gloria zostaną parą tuż przed tragicznym wybuchem – ZDJĘCIA

2022-10-05 21:08

W 855 odcinku „Na dobre i na złe" przebywający na misji na Ukrainie Tadek (Marcin Urbanke) poczuje się jak w piekle. Ciągłe wybuchy i dziesiątki rannych będą tak dramatycznymi przeżyciami, że jedynym wytchnieniem będzie myśl o Glorii (Aleksandra Grabowska). W 855 odcinku „Na dobre i na złe” w wyniku zagrożenia Borucki zrozumie, że chciałby być dla Krasuckiej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Gloria i Tadek zostaną parą, ale ich szczęście nie potrwa długo. Szpital polowy stanie się celem ostrzału, a do Leśnej Góry dojdą tragiczne informacje o stanie Boruckiego! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 855 - środa, 5.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 855 odcinku „Na dobre i na złe” misja na Ukrainie da się Tadkowi we znaki. Znany z poświęceń Borucki wyjechał do kraju, objętego wojną, aby pomagać poszkodowanym, ale nie myślał, że będzie to tak traumatyczne przeżycie. Wybuchy, ranni i perspektywa nadchodzącej śmierci skłoni Tadka do wielu przemyśleń nad swoim życiem i pozwoli zrozumieć, że jedyną odskocznią okazuje się być Gloria! Borucki poczuje, że czuje do niej coś więcej niż przyjaźń i postanowi to zmienić! W 855 odcinku „Na dobre i na złe” Tadek skontaktuje się z Glorią, a jej widok na kamerce będzie dla niego prawdziwym wybawieniem podobnie jak dla stęsknionej lekarki!

- Gloria, dobrze cię widzieć – uśmiechnie się Tadek.

- Chciałabym, żebyś tu był – przyzna Gloria.

W 855 odcinku „Na dobre i na złe” Tadek nie będzie marnował czasu i od razu spyta Glorię o chodzenie i zostanie przyjęty! Krasucka postanowi się z nim podroczyć, gdyż rozbawi ją sposób zapytania Boruckiego, ale oczywiście zgodzi się zgodzi się być jego dziewczyną! Niestety, szczęście zakochanych w jednej chwili runie jak domek z kart…

- Może pomyślisz, że to głupie, ale... Czy chciałabyś być moją dziewczyną? – spyta Tadek.

- Zabrzmiało jak staroświeckie oświadczyny... – zaśmieje się.

- Więc... czy chciałabyś? – dopyta.

- Tak! Chciałabym... – potwierdzi Gloria.

Chwilę później w 855 odcinku „Na dobre i na złe” do Leśnej Góry dojdą tragiczne wieści o postrzale szpitala polowego, w którym pracował Tadek! Okaże się, że Borucki został poważnie ranny w brzuch, a transport do Polski jest praktycznie niemożliwy…

- Zaopatrujemy ranę… - dowiedzą się.

- Brzuch? Jak poważnie?! – dopytają lekarze z Leśnej Góry.

- Powinien trafić do szpitala – uznają osoby na miejscu.

- Zawieźcie go! – zacznie błagać Gloria.

- Jak tylko będzie transport – usłyszy w odpowiedzi.

- Co? A kiedy będzie?! – spyta przejęta.  

- To jest wojna, nic nie wiemy… - odpowiedzą.

Oczywiście, w 855 odcinku „Na dobre i na złe” lekarze z Leśnej Góry nie zostawią Tadka samego sobie i nie pozwolą umrzeć swojemu koledze! Na pomoc Boruckiemu ruszą Michał (Mateusz Janicki), który będzie wiedział, gdzie szukać przyjaciela, gdyż sam miał się z nim zmienić i Olena (Tetiana Malkova), świeżo zatrudniona lekarka z Ukrainy, znająca realia wojny.

- Wiem, gdzie szukać Tadka! Wiem, gdzie pojechał... To znaczy: w jaki rejon. Będzie jakiś punkt zaczepienia. Miałem go zmienić za dwa tygodnie… - wyjaśni Michał Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Agacie (Emilia Komarnicka)

- Chcesz jechać?... Poważnie?! – dopyta przerażona Sikorka.

- Nie ma innego wyjścia… Powiedzcie Glorii, że go przywieziemy... – zapewni Michał w 855 odcinku „Na dobre i na złe”.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze