Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 855: Blanka zaprosi bandytę Mario do łóżka! Skrzywdzi ją tak jak Glorię? - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-05 21:10

W 855 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) wpadnie w zasadzkę Mario (Marcin Korcz), nieświadoma tego, że podrywacz z baru to groźny bandyta, związany z przeszłością Glorii (Aleksandra Grabowska). Przyjaciółki Blanki nie ostrzeże jej przed przestępcą, a Mario wykorzysta fakt, że Consalida będzie nim coraz bardziej oczarowana. Kolejna randka Blanki z Mario w 855 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miała zaskakujący finał. Po zawodzie miłosnym z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki), Blanka podejmie ryzyko i zaprosi adoratora do siebie. Ten romans źle się dla niej skończy! Zobacz ZDJĘCIA z 855 odcinka "Na dobre i na złe" i scenę WIDEO.

Na dobre i na złe, odcinek 855 - środa, 5.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Blanka w 855 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do wniosku, że musi raz na zawsze zamknąć rozdział życia związany z Krzysztofem Radwanem, zapomnieć o niespełnionej miłości, a lekarstwem na jej złamane serce będzie Mario Milewski! Skoro Krzysztof stworzył rodzinę z Joanną Gawryło (Monika Kaleńska), to Blance nie pozostanie nic innego jak także iść do przodu. Skasowała zdjęcia Radwana w swoim telefonie, więc w 855 odcinku "Na dobre i na złe" wykona kolejny krok. Wieczór spędzi w barze z Mario, coraz bardziej zauroczona i wciąż nieświadoma, że chłopak, który ją podrywa należy do mafii, że to on ze swoimi wspólnikami chciał porwać Glorię w nocnym klubie.

Mario w 855 odcinku "Na dobre i na złe" będzie śledził Blankę?

Niestety Blanka w 855 odcinku "Na dobre i na złe" nie zorientuje się nawet, że Mario upatrzył ją sobie, żeby być blisko Glorii, że cały czas ją obserwuje. Co prawda zażartuje, że Mario ją śledzi, skoro pojawi się w barze w tym samym czasie, a przecież nie będą umówieni, ale chłopak uśpi jej czujność kolejnym tekstem na podryw. - A może to szczęśliwy traf? Możesz wybrać…

Tak właśnie Mario w 855 odcinku "Na dobre i na złe" uśpi czujność Blanki. Jednak po chwili lekarka przypomni mu, że był jej pacjentem, że po "uratowaniu" Glorii także mocno oberwał od bandytów, ale Mario i z tego się wykręci. - Uciekasz ze szpitala bez słowa…

- Wysłałem kilka przepraszających SMS-ów!

- I myślisz, że to wystarczy? Jak się czujesz?

- Pozbierałem się, nie mam już nawet siniaków. Przyniosłem ci coś do picia. Pomyślałem, że będziesz spragniona. Wody chyba nie odmówisz?

Randka Blanki i Mario w 855 odcinku "Na dobre i na złe" skończy się w łóżku

- Zapytałeś, czy możesz się przysiąść? - nie od razu Blanka w 855 odcinku "Na dobre i na złe" zgodzi się na towarzystwo Mario, ale będzie się z nim tylko droczyła. - No, tak... Nie zapytałem... Ostatecznie ich randka potoczy się tak obiecująco, że Blanka zaprosi Mario do swojego mieszkania i spędzą razem noc. Nie wiedząc o tym, że stał się dla niego łatwym celem, że mafia poluje na Glorię i nie da jej spokoju, jeśli nie zgodzi się na współpracę.

Szef Mario w 855 odcinku "Na dobre i na złe" dopadnie Glorię. Jaką tajemnicę z przeszłości ukrywa Gloria? 

W Leśnej Górze w 855 odcinku "Na dobre i na złe" zjawi się także szef Mario, bandyta Szymon (Marek Bogucki), okaże się dawnym „znajomym” Glorii oraz szefem Mario. Przestępca odszuka doktor Krasucką w szpitalu i zażąda „przysługi”. Przypominając lekarce o jej błędach z przeszłości. - Ty się mnie boisz? A może boisz się swojej przeszłości?

- Zostaw mnie, proszę. Czego ode mnie chcesz?

- Żebyś mi pomogła... Kiedyś my pomogliśmy tobie, czas byś się zrewanżowała. Twój dobry znajomy ma do ciebie słabość. A to może nam bardzo pomóc.

- Zostaw mnie…

- Wiesz, że to tak nie działa! Będziemy w kontakcie! - ostrzeże Glorię szef mafii. Niestety Blanka w 855 odcinku "Na dobre i na złe" nawiąże niebezpieczny romans z Mario, który może się dla niej tragicznie skończyć.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze