Na dobre i na złe, odcinek 842: Wzruszające powitanie Agaty! Nawet Beger pogratuluje swojej rywalce  – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 842: Wzruszające powitanie Agaty! Nawet Beger pogratuluje swojej rywalce – WIDEO, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 842: Wzruszające powitanie Agaty! Nawet Beger pogratuluje swojej rywalce – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-04-06 21:12

W 842 odcinku „Na dobre i na złe” Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) zostanie nowym dyrektorem Leśnej Góry ku uciesze całego personelu medycznego, który modlił się o to, aby to stanowisko nie padło łupem Maksa (Tomasz Ciachorowski)! Z tej okazji przyjaciele Woźnickiej zrobią jej niespodziankę i przywitają ją staropolskim zwyczajem! Powitanie Agaty w 842 odcinku „Na dobre i na złe” będzie bardzo wzruszające i poruszy nawet samą zainteresowaną tym bardziej, że zjawi się na nim również i jej rywal Beger, który pogratuluje jej zwycięstwa! Ten dzień Woźnicka zapamięta do końca życia. Zobaczcie ZDJĘCIA z tej uroczystej chwili w naszej GALERII ZDJĘĆ, a także WIDEO z tej sceny!

"Na dobre i na złe" odcinek 842 - środa, 6.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 842 odcinku „Na dobre i na złe” Agata zostanie już oficjalnie dyrektorem Leśnej Góry, a tym samym odbierze Maksowi stanowisko sprzed nosa! Beger był przekonany, że po odejściu Konicy (Robert Koszucki) to on zostanie nowym dyrektorem, ale mocno się przeliczył, gdyż do konkursu stanął wspólnie z Woźnicką, która po prostu go zmiotła i nawet znajomości z Martą Jacyno (Dominika Bednarczyk), dyrektor sprawującą pieczę nad Leśną Górą, nie były w stanie mu pomóc. Maks nie zjawił się na konkursie, mimo iż sam 3 razy przekładał jego termin, ale nawet jego obecność zbyt wiele by nie zmieniła, gdyż wizja Agaty przypadła do gustu całej komisji. Jacyno w 837 odcinku „Na dobre i na złe” poinformowała Begera, że Woźnicka ma już wygraną w kieszeni, ale dopiero w 842 odcinku „Na dobre i na złe” oficjalnie przejmie stanowisko.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 845: Adwokat Filip zacznie podrywać Blankę! Radwan nie pozwoli mu jej zabrać – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wzruszające powitanie Agaty w 842 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 842 odcinku „Na dobre i na złe” wieść o tym, że to Agata a nie wstrętny Maks została dyrektorem będzie rozchodziła się po szpitalu z prędkością światła i ucieszy wszystkich pracowników. Beger w przeciwieństwie do Woźnickiej nigdy nie miał poparcia wśród personelu medycznego, dlatego jego przegrana pozwoliła im odetchnąć z ulgą. Przyjaciele Agaty w 842 odcinku „Na dobre i na złe” postanowią zrobić jej niespodziankę i po staropolsku przywitać ją na stanowisku dyrektora Leśnej Góry! Wzruszające powitanie prawie doprowadzi Woźnicką do łez!

- Mości pani! Chcieliśmy powitać cię w naszych skromnych progach, tak po staropolsku, chlebem i sobą – zacznie Szczepan.

- I chcecie, abym się rozpłakała po prostu – odpowie kompletnie zaskoczona Agata.

- Powiem tak z serca, zwyczajnie od nas wszystkich, że tak po prostu i zwyczajnie cieszy się, że pani doktor Agata Woźnicka została dyrektorką szpitala klinicznego w Leśnej Górze – powita ją, po czym wręczy jej prezent.

- Ucałować? – spyta Woźnicka.

- Gorzko! Gorzko! Gorzko! – krzykną wspólnie.

- Dziękuję! – odpowie szczerze Agata i zacznie zbierać gratulację od pracowników: Szczepana, Dagmary (Maryla Moryd), Homolki (Matej Matejka), Halinki (Joanna Jarmołowicz) czy Tomasza Jacyno (Antoni Sałaj).

- Ja liczę na wasze wsparcie – zwróci się do nich.

- Wiadomo – zapewnią ją jednogłośnie.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 845: Koniec walki Joanny Gawryło i Radwana o Kubusia! Wyniki badań DNA zmienią wszystko

W 842 odcinku „Na dobre i na złe” cały świat będzie wiedział o tym, że Agata została nowym dyrektorem Leśnej Góry, gdyż Tomasz Jacyno pochwali się tą informacją na swoich mediach społecznościowych.

- Nowa, najnowsza pani dyrektor szpitala w Leśnej Górze. Gratulacje – oznajmi, po czym wszyscy zrobią sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Na powitaniu Agaty w 842 odcinku „Na dobre i na złe” dość niespodziewanie zjawi się również Maks Beger, który będzie wszystko obserwował z boku, dlatego nikt go nie zauważy. Jednak w pewnym momencie rywal Woźnickiej podejdzie do niej i również pogratuluje jej zwycięstwa! Jego zachowanie jeszcze bardziej zaskoczy Agatę podobnie jak i resztę personelu!

- Gratuluję – powie Maks, po czym poda jej rękę.

- Ale pan doktor nie mówi, że cię cieszy? - zakpi Agata.

- Nie mówię, bo pani doktor pewnie i tak by nie uwierzyła, ale jestem pewien, że będzie pani doktor świetnym dyrektorem – skwituje Beger.

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 843: Beger wystawi Agatę na minę! Zaryzykuje życiem pacjentów, aby usunąć ją ze stanowiska - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 842: Wzruszające powitanie Agaty! Nawet Beger pogratuluje swojej rywalce
Najnowsze