Na dobre i na złe odc. 836. Michał (Mateusz Janicki), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 836. Michał (Mateusz Janicki), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

Na dobre i na złe odcinek 836 - opis, streszczenie: Piotr Korban umiera na stole operacyjnym

2022-02-23 6:08

"Na dobre i na złe" odcinek 836 w środę, 23.02.2022 o godz. 20.55. "Na dobre i na złe "odcinek 836 " Jeszcze zabiorę cię na tańce?" - opis, streszczenie: Wyziębiona dziewczynka, którą Piotr przywiózł do szpitala, wreszcie odzyskuje przytomność. Korban postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie dziecka. Wkrótce odkrywa, że niedaleko szopy, w której się chowała, kręci się tajemniczy mężczyzna, Seba. Gdy funkcjonariusz policji usiłuje go zatrzymać, podejrzany brutalnie atakuje Piotra.

Michał przypuszcza, że doszło do krwotoku wewnętrznego i decyduje o natychmiastowej operacji. Ostatecznie, pomimo zabiegu oraz reanimacji, serce Korbana staje i lekarze stwierdzają zgon.

Tymczasem do szpitala trafia para psychologów, która wprowadzi razem program "Miłosne rewolucje". Szybko wychodzi na jaw, że małżeństwo ma więcej kłopotów niż ich klienci.

Najnowsze