Na dobre i na złe, odcinek 823: Pożegnanie Hani i Piotra! Zakochany Korban dowie się, że ślubu nie było – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 823: Pożegnanie Hani i Piotra! Zakochany Korban dowie się, że ślubu nie było – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 823: Pożegnanie Hani i Piotra! Zakochany Korban dowie się, że ślubu nie było – ZDJĘCIA

2021-11-11 16:31

W 823 odcinku „Na dobre i na złe” zakochany bez pamięci Piotr (Mikołaj Roznerski) dopiero dowie się, że do ślubu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) wcale nie doszło! Korban postanowi to wykorzystać i od razu ruszy do ataku, aby odzyskać swoją miłość, ale Sikorka ciągle nie będzie chciała go znać, po tym jak przyłapała go z inną! W 823 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr tak łatwo nie da za wygraną i zaprosi Hanię na pożegnalną randkę, aby mieć pewność, że spróbował wszystkiego! Nieoczekiwanie Sikorka zgodzi się na ich spotkanie i aż powali go na kolana!

"Na dobre i na złe" odcinek 822 - środa, 17.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 823 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr znów zjawi się w Leśnej Górze, ale wcale nie ze względu na Hanię, tylko na badania kontrolne. Korban jeszcze nie będzie wiedział, że do ślubu Hani i Michała wcale nie doszło, gdyż sam był świadkiem jak narzeczeni podjechali pod kościół, gdzie czekało na nich wielu zadowolonych gości! Piotr nie zniósł widoku swojej ukochanej z inną i po prostu odjechał, nie mając pojęcia, że właśnie wtedy Sikorka odwołała ślub! Tuż po jej decyzji zjawił się u niego wkurzony Michał, który bez słowa wyjaśnienia, wymierzył mu siarczysty cios w nos, jednak wtedy inspektor jeszcze nie skojarzył, co może być tego przyczyną. Prawdę odkryje dopiero w 823 odcinku „Na dobre i na złe”, gdy znów pojawi się w szpitalu!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 822: Michał po odwołanym ślubie nie będzie chciał znać Hani! Zerwie z nią wszelkie kontakty

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Piotr odkrywa, że Hania nie wyszła za Michała w 823 odcinku "Na dobre i na złe" >>>

W 823 odcinku „Na dobre i na złe” Piotr odkryje, że Hania posłuchała jego rady i wcale nie wyszła za Michała! Korban nie będzie mógł w to uwierzyć i czym prędzej uda się do Sikorki, aby jeszcze raz przekonać ją, że teraz już nikt ani nic nie stoi na drodze do ich szczęścia. Niestety Hania nie podzieli jego entuzjazmu, gdyż ciągle będzie miała przed oczami jego zdradę, gdy sama przyłapała go w dwuznacznej sytuacji z inną!

- Hania, przecież my jesteśmy dla siebie stworzeni, ty też to czujesz… Nie zaprzeczaj! Nigdy jeszcze z żadną dziewczyną… Przecież ja… ciebie… - nie zdoła skończyć zdania, gdyż wtedy wetnie mu się Hania.

- Daj spokój, okej?! – zdenerwuje się.

- Dlaczego nie wzięłaś ślubu z Michałem? – Piotr wcale się nie podda.

- To nie o Michała chodzi, ale o ciebie! To ty nie jesteś facetem, z którym bym mogła być razem… - wygarnie mu.

Piotr w 823 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie miał pojęcia, dlaczego Hania mimo odwołania swojego ślubu z jego powodu, ciągle nie chce dać im szansy na szczęście. Korban nie będzie świadomy, że jego ukochana widziała go z jego koleżanką z pracy i od razu doszła do wniosku, że są parą! Postawi wszystko na jedna kartę i zaprosi ją na ostatnie spotkanie, aby mieć pewność, że zrobił wszystko, co tylko było możliwe!

- Dlaczego? Możesz to wyjaśnić?(…) Spotkajmy się, proszę. Niech to będzie nawet nasze ostatnie spotkanie, ale porozmawiajmy... Hania, proszę… - ubłaga ją.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 824: Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zgotuje pielęgniarkom prawdziwe piekło – WIDEO

Jeszcze w 823 odcinku „Na dobre i na złe” Hania zgodzi się na ostatnie spotkanie z Piotrem, choć sama w głębi duszy będzie wiedziała, że jej uczucia do niego i odwrotnie są tak silne, że z pewnością nie będzie to ich pożegnanie! Tuż po dyżurze uda się na zakupy, aby znaleźć dla siebie coś wystrzałowego, co powali Korbana na kolana! Jak pomyśli, tak zrobi, gdyż sprzedawczyni od razu pokaże jej ognisto czerwoną suknię, która rozpali każdego mężczyznę!

- Szukam… Sama nie wiem, czego… - zwróci się do ekspedientki.

- To kolor miłości, namiętności i pożądania… Będzie pani w niej ślicznie wyglądała. Rzuci go pani na kolana... Mężczyznę zawsze warto rzucić na kolana, nieważne w jakiej sprawie! – uśmiechnie się kobieta, a Hania w 823 odcinku „Na dobre i na złe” posłucha jej rady i właśnie w tej kreacji uda się na spotkanie z Korbanem! Co z niego wyniknie? Przekonamy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Powrót Agaty do Leśnej Góry. Pierwsze spotkanie z Maksem po rozstaniu i okrutna zemsta Begera - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 820 ZWIASTUN: Hania wyzna miłość do Korbana. Julka Burska odkryje, że Piotr kogoś ma
Najnowsze