Na dobre i na złe, odcinek 823: Hania zastąpi Michała Piotrem? To z nim spędzi resztę życia - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Na dobre i na złe, odcinek 823: Hania zastąpi Michała Piotrem? To z nim spędzi resztę życia - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 823: Hania zastąpi Michała Piotrem? To z nim spędzi resztę życia - ZDJĘCIA

2021-11-24 20:11

W 823 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) dowie się, że Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) wcale nie wyszła za mąż i sama odwołała ślub. Policjant w 823 odcinku "Na dobre i na złe" od razu ruszy do ataku. Chociaż Sikorka może się bronić i oszukiwać, z Korbanem połączyło ją coś takiego, czego zabrakło w relacji z Michałem (Mateusz Janicki). Piotr nie odpuści pięknej lekarce i umówi się z nią na randkę! Hania zgodzi się na namiętne spotkanie, a nawet specjalnie się do niego przyszykuje. Z tyłu głowy będzie miała myśl, że to nie z Michałem, a z Piotrem mogłaby spędzić resztę życia.

"Na dobre i na złe" odcinek 823 - środa, 17.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 823 odcinku "Na dobre i na złe" Hania i Piotr spotkają się po raz pierwszy od momentu odwołania ślubu. Policjant wpadnie do Leśnej Góry na kontrolne badania, gdzie dowie się, że ślubu Sikorki i Wilczewskiego w ogóle nie było. Panna Młoda odwołała wszystko i uciekła. Korban w 823 odcinku "Na dobre i na złe" natychmiast przypuści atak na piękną lekarkę. Uzna, że to przez niego odwołała ceremonię i mogą wspólnie budować przyszłość. Kiedy spotka się z kobietą twarzą w twarz, początkowo nie będzie się spodziewał jej ostrej reakcji.

- Nie będę z tobą rozmawiać - rzuci Hania na widok Piotra w 823 odcinku "Na dobre i na złe". - Dlaczego? Przecież nie wzięłaś tego ślubu? - powie policjant. - Słucham? A co cię to obchodzi? Wiesz, dlaczego nie chcę z tobą rozmawiać? Bo nie mam ochoty - skłamie Sikorka, która nadal nie będzie chciała się przyznać, że mężczyzna bardzo ją pociąga i najzwyczajniej w świecie zaczęło jej na nim zależeć. 

Zobacz pierwsze spotkanie Hani i Piotra po odwołanym ślubie z Michałem w GALERII ZDJĘCIA>>>

- Nie wyszłaś za mąż za Michała, więc o co chodzi? - będzie drążył temat Korban w 823 odcinku "Na dobre i na złe".  - Nie muszę ci się tłumaczyć. I nie mam zamiaru. Ja tylko grzecznie cię proszę, żebyś przestał za mną chodzić - przyzna Sikorka. - Oczywiście, że nie musisz... Ale myślałem, że coś między nami się zaczęło... - przypomni jej Piotr w 823 odcinku "Na dobre i na złe". - Nic się nie zaczęło... - skłamie Hania, która będzie bała się swoich uczuć. - Jak to? Hania, przecież my jesteśmy dla siebie stworzeni, ty też to czujesz... Nie zaprzeczaj... Nigdy jeszcze z żadną dziewczyną... Przecież ja... ciebie... - nie dokończy policjant, bo lekarka mu przerwie. - Chyba nie jesteśmy, jak to ładnie powiedziałeś "dla siebie stworzeni". To nie o Michała chodzi, ale o ciebie. To ty nie jesteś facetem, z którym bym mogła być razem. Z Michałem tak, z tobą nie - ponownie skłamie Sikorka.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1613: Olek po zdradzie wróci do Anety! Dobierze się do siostry żony i nieźle oberwie - ZDJĘCIA

Hania w 823 odcinku "Na dobre i na złe" umówi się z Piotrem na ostatnie spotkanie. Będzie chciała mu wygarnąć, że przecież w poprzednich odcinkach "Na dobre i na złe" widziała go z inną kobietą, a on jest kłamcą. Lekarka może oszukiwać sama siebie, ale do spotkania z Piotrem starannie się przyszykuje. Pójdzie kupić piękną suknię, żeby zrobić na nim wrażenie.

- Szukam... Sama nie wiem, czego... - powie ekspedientce i zacznie oglądać czerwoną kreację.  - To kolor miłości, namiętności i pożądania... Będzie pani w niej ślicznie wyglądała. Rzuci go pani na kolana... Mężczyznę zawsze warto rzucić na kolana, nieważne w jakiej sprawie! - podpowie kobieta, a Hania wybierze się na spotkanie z Korbanem wystrojona. Zacznie powoli rozumieć swoje uczucia do policjanta. To z nim spędzi resztę życia? Tego dowiemy się niebawem. 

Na dobre i na złe. Piotr Gawryło nie wróci do żony Joanny i syna! Radwan nie powie jej, że jest ojcem Kuby
Najnowsze