Na dobre i na złe, odcinek 818: Niania Jadzia weźmie się za Falkowicza! Będzie jak napalona dziewica - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe, odcinek 818: Niania Jadzia weźmie się za Falkowicza! Będzie jak napalona dziewica - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 818: Niania Jadzia weźmie się za Falkowicza! Będzie jak napalona dziewica - WIDEO

2021-10-13 21:24

W 818 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) będzie musiał pożegnać się z synem Edziem (Ksawery Sudoł), bo przed profesorem z Leśnej Góry trudne wyzwanie. Pierwszy dzień pracy w szpitalu po urlopie tacierzyńskim i zarazem bolesna rozłąka z synkiem. Panika Falkowicza w 818 odcinku "Na dobre i na złe" osiągnie taki poziom, że niania Jadzia (Aldona Jankowska) będzie musiała przywołać Andrzeja do porządku. Weźmie się ostro za profesora i nie da sobie wejść na głowę. Z ust Jadwigi padnie jakże trafna ocena zachowania Falko. Porówna go do napalonej dziewicy. Zobaczcie scenę WIDEO z 818 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 818 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Falkowicza do Leśnej Góry w 818 odcinku "Na dobre i na złe" będzie dla profesora sporym przeżyciem. Powierzy opiekę nad Edziem cudownej niani Jadzi, którą wykradł sąsiadowi Bolkowi (Sławomir Zapała), a mimo to nie będzie mógł rozstać się z maleństwem. Szaleństwo Falkowicza na punkcie dziecka w 818 odcinku "Na dobre i na złe" sprawi, że Jadzia powoli zacznie tracić do profesora cierpliwość. Choć to on jest jej szefem i on jej płaci, to opiekunka Edzia bez większego problemu ustawi Andrzeja tak, żeby nie przeholował za bardzo.

- Pani Jadwiga o ciebie zadba skarbie, pani Jadzia ma taki miły głos. Tata idzie do pracy. Niestety dzisiaj pierwszy dzień, ale dzwoń w razie czego o każdej porze... Przepraszam, nie będzie mnie w domu 8 godzin, a nawet dłużej... - Andrzej z trudem zniesie pożegnanie z Edziem i w 818 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie przeciągać moment wyjścia z domu.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 820: Hania odwoła ślub z Michałem! Tylko Julce przyzna się, że kocha Piotra

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

Jadzia w 818 odcinku "Na dobre i na złe" szybko ustawi Falkowicza tak, żeby wreszcie się opanował i pozwolił jej robić swoje. - Ludzie na etatach tyle pracują albo nawet dłużej! Profesor jest jak napalona dziewica - " i chciałabym i boję się"!Ale Andrzejowi w 818 odcinku "Na dobre i na złe" wcale nie będzie do śmiechu, strach o to, że coś się stanie synkowi wpędzi go w paranoję. - Musimy ustalić zasady porozumiewania się! Żebym wiedział czy z Edwardem wszystko w porządku!

- Wszystko w porządku... Niech pan już idzie...

- Kiedy zadzwonię pani włącza kamerę, żebym widział własne dziecko!

- Nie ma mowy! Teraz się profesor napatrzy i tyle! Ja się tutaj na operatora filmowego nie najmowałam!

- Pani Jadwigo... - Falkowicz w 818 odcinku "Na dobre i na złe" spróbuje postawić na swoim, ale z taką nianią jak Jadzia lepiej nie zadzierać. - Albo pełne zaufanie albo do widzenia!- Do widzenia... To znaczy ja do widzenia! - powie zdesperowany na pożegnanie.

W ciągu dnia Falkowicz w 818 odcinku "Na dobre i na złe" będzie tak stęskniony za synem, że ubłaga Jadzię, żeby pokazała mu Edzia w kamerce telefonu. Nie pójdzie mu jednak z nianią wcale łatwo. - Pani Jadwigo, umawialiśmy się przecież...

- Nie, nie ja się na nic z profesorem nie umawiałam. Niech mi tutaj profesor nie imputuje...

- Pani Jadziu po co takie wymyślne słowa? Jeszcze mi się Edward wystraszy...

- Niech się uczy jak się z profesorami gada! Nie ma mowy!

- Bardzo proszę, na chwileczkę...

- Dobrze, niech patrzy... - Jadzia w 818 odcinku "Na dobre i na złe" wreszcie zmięknie, a Andrzej oszaleje na widok uśmiechniętego Edzia. - Tu tata! Byłem u fryzjera! Teraz jestem w pracy! No co u ciebie skarbie? - krzyknie do telefonu szczerząc się na całego. Humor profesora popsuje jednak znienawidzony Bolek. Bo Jadzia z Edziem odwiedzi sąsiada i między nim a Falkowiczem znów wybuchnie awantura.

Na dobre i na złe, odcinek 818: Falkowicz zobaczy nianię Jadwigę z Bolkiem!
Najnowsze