Na dobre i na złe, odcinek 801: Hania w ciąży z Michałem? Urodzi mu drugą córkę! - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 801: Hania w ciąży z Michałem? Urodzi mu drugą córkę! - ZWIASTUN

Na dobre i na złe, odcinek 801: Hania w ciąży z Michałem? Urodzi mu drugą córkę! - ZWIASTUN

2021-03-10 21:30

Niespodziewana ciąża w "Na dobre i na złe". Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) są zaręczeni, ale wciąż nie ustalili daty ślubu. Los przygotuje jednak dla zakochanych niezłą niespodziankę! W 801 odcinku "Na dobre i na złe" Michał zabierze Hanię do kościoła, żeby kolejny raz oświadczyć się jej i namówić na szybki ślub. Niedługo potem o ciąży Hani zacznie mówić głośno jej matka, Lucyna (Anna Samusionek). Sikorka naprawdę urodzi Michałowi dziecko i to będzie córka? Zobaczcie ZWIASTUN?

"Na dobre i na złe" odcinek 801 - środa, 10.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Hania i Michał z "Na dobre i na złe" wreszcie wezmą ślub i będą mieli dziecko? Ulubiona para lekarzy z Leśnej Góry w 801 odcinku "Na dobre i na złe" wstąpi do kościoła, by zarezerwować termin ślubu. Nagle Wilczewski padnie nagle przed wybranką na kolana. - Haniu, kochanie… Czas to zrobić, jak należy! Wyjdziesz za mnie? Nie kiedyś tam… Już? - Dziś? - Dziś nie jesteś właściwie ubrana... W terminie za chwilę uzgodnionym! - zapewni Sikorka, bo także nie będzie chciała dłużej czekać aż ukochany zostanie jej mężem.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 801: Blanka i Radwan nareszcie razem. Przy niej zapomni o śmierci żony Zosi i dziecka - WIDEO

Na wieść o ślubie córki Lucyna w 801 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie baczniej przyglądać się przyszłemu zięciowi. Zwłaszcza, że Michał sporo czasu poświęci ciężarnej byłej kochance, Kasi (Ilona Ostrowska). Zastąpi u jej boku męża, Falkowicza (Michał Żebrowski). A to nie spodoba się matce Hani, która da Wilczewskiemu wyraźnie do zrozumienia, że powinien zająć się własnym ślubem!

Sikorka seniorka ani na chwilę nie odpuści narzeczonym, ale o dziwo w 801 odcinku "Na dobre i na złe" jej relacje z Hanią ulegną poprawie. Zupełnie jakby lekarka zapomniała o tym, co w przeszłości wyrabiała jej matka, jak oszukiwała, kradła i znikała bez śladu z jej życia. Wydaje się, że teraz Lucyna będzie chciała odzyskać miłość córki. Dlatego zacznie wspominać czasy kiedy Hania była małą dziewczynką i podkradła jej szpilki z szafy.

Nie przegap: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

Nagle w 801 odcinku "Na dobre i na złe" matka Hani wspomni o ciąży, dziecku, które przyniosłoby wiele radości nie tylko narzeczonym, ale także babci. - Pamiętaj, jak urodzisz córeczkę, to schowaj przed nią wszystkie szpilki! - poradzi Hani. - Mamo... - powie lekko zawstydzona Hania, która jeszcze nie będzie w ciąży z Michałem. - No co?! Przyda nam się trzecia Sikorka! - doda Lucyna.

Wkrótce okaże się czy marzenie starszej Sikorki się spełni i Hania z Michałem w "Na dobre i na złe" zostaną rodzicami. Być może zaraz po ślubie, na który wszyscy czekają.

Na dobre i na złe odc. 801. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 801. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek)
Na dobre i na złe odc. 801. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 801. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Na dobre i na złe, odc. 801: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze