Podwójna niespodzianka

i

Autor: Materiały prasowe Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 795. Falkowicz wróci wreszcie do Polski! Nieprędko zobaczy jednak rodzinę

2021-01-17 10:02

Szykują się wielkie zmiany w "Na dobre i na złe". Po długiej nieobecności Profesor Falkowicz wróci wreszcie do Polski. To jednak nie koniec zaskakujących wieści!

Powrót Falkowicza do Na dobre i na złe. Przyjmie poród, dobierze się do siostry żony i spadną na niego straszne wieści o córce!

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) wiele miesięcy musiała czekać na powrót męża, który wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by rozwijać swoją karierę. Niestety minie jeszcze trochę czasu, nim rodzina będzie znów mogła być razem, ponieważ od razu po powrocie do Polski profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) zostanie skierowany na kwarantannę. Będzie musiał spędzić ją w warszawskim hotelu, gdzie pozna śpiewaczkę operową w zaawansowanej ciąży Iwonę (Jagoda Stach), również przebywającą w izolacji. Ku zaskoczeniu profesora, kobieta nagle zacznie rodzić.

Poważne komplikacje czekają również Maksa (Tomasz Ciachorowki), który ma poważne plany wobec Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra). Podczas kolejnego dyżuru zaskoczy ją, klękając przed nią z pierścionkiem zaręczynowym na szpitalnym korytarzu. Oszołomiona lekarka nie udzieli jednak Begerowi zdecydowanej odpowiedzi, prosząc o czas. Moment na oświadczy okaże się dla kardiologa wyjątkowo niefortunny, w Leśnej Górze pojawi się bowiem w tym czasie matka małego pacjenta, która może pogrążyć go na dobre.

Emisja w TV:

Na dobre i na złe

środa 20.55 TVP 2

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze