Na dobre i na złe, odcinek 788: Bart w szpitalu z synem Tymkiem! Połknął narkotyki Matyldy?

2020-11-18 21:17 Ag
 Na dobre i na złe, odcinek 788: Bart w szpitalu z synem Tymkiem! Połknął narkotyki Matyldy?
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 788: Bart w szpitalu z synem Tymkiem! Połknął narkotyki Matyldy?

W 788 odcinku "Na dobre i na złe" Artur Bart (Piotr Głowacki) przeżyje chwile grozy! Tuż po tym jak zobaczył, że jego syn Tymek (Oliwier Grzegorzewski) bawi się opakowaniem z narkotyków Matyldy (Amelia Czaja) sparaliżował go strach, że 4-latek mógł połknąć tabletki. Neurochirurg z Leśnej Góry zabierze Tymka oraz syna pielęgniarki Beaty (Maria Góralczyk) do Leśnej Góry, żeby sprawdzić czy dzieciom nie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Badania syna Barta i Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) w 788 odcinku "Na dobre i na złe" wykażą czy chłopiec zażył narkotyki. Wściekły lekarz doniesie Michałowi (Mateusz Janicki) na jego córkę!

"Na dobre i na złe" odcinek 788 - środa, 18.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Dramat w 788 "Na dobre i na złe" czeka Barta, Julkę oraz ich 4-letniego synka oraz dziecko pielęgniarki Beaty. Szalona zabawa z Matyldą w domu Falkowicza (Michał Żebrowski) i Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) skończyła się kiedy Artur, który tymczasowo został opiekunem dzieci zauważył w rękach Tymka podejrzane pudełko. Otworzył je, a w środku zobaczył różowe tabletki. Przerażenie Matyldy było wystarczającym dowodem, że ona ma coś z tym wspólnego. Bo Tymek oraz Krzesimir (Aleksander Sułek) bez trudu znaleźli narkotyki u 14-latki.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 788: Kasia straci dziecko? Falkowicz nie dowie się o ciąży żony!

Bart zawiezie chłopców do szpitala w Leśnej Górze w 788 odcinku "Na dobre i na złe", bo nie będzie wierzył synowi, który zapewnił, że nie połykał tych "cukierków". Badania dzieci na szczęście wykażą, że nic nie zażyli, nie zatruli się narkotykami Matyldy. Obaj zostaną jednak w szpitalu na obserwacji. A wściekły Artur w 788 odcinku "Na dobre i na złe" powie o wypadku z prochami Matyldy jej ojcu.

- Wyjąłem tego cukierka z dłoni Tymka, rozumiesz?! Było podobno pięć, został jeden! Nie byłem pewny, czy ich nie połknął! On albo syn Beaty! To kilkuletnie dzieci! Mój Tymek mógł od tego zejść! Czy to do ciebie dociera?! To sprawa dla policji! Tylko dlatego, że się znamy, tego nie zgłosiłem... A powinienem! Pędziłem jak wariat do szpitala, żeby w razie czego położyć je na intensywnej terapii, zrobić im płukanie żołądka! Gdyby połknęli, to nie wiem, czy bym zdążył!

- Bart, uspokój się… to nie moje! Przysięgam!

- Znalazłem je u ciebie w domu… Nie wiem, czy twoje, czy Matyldy… czy może kto inny zgubił…

- U mnie?!

W przypływie gniewu w 788 odcinku "Na dobre i na złe" Bart zasugeruje nawet, że to narkotyki Michała. - Matylda twierdzi, że znalazła to pudełko z cukierkami na ulicy… Ja nie wiem, czy chce chronić ciebie, czy siebie… ale że kręci, to nie mam wątpliwości!

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

Dla Michała w 788 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się jasne, że tabletki należą do Matyldy albo jej koleżanki Niny (Emilia Rostek). Jak Wilczewski zareaguje na wiadomość, że jego córka o mało nie doprowadziła do tragedii? Razem z Kasią urządzą nastolatce awanturę, po której coraz bardziej zagubiona i zbuntowana Matylda ucieknie z domu.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Hania po operacji wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska! Jeden ważny szczegół

	Na dobre i na złe odc. 787. Tymek (Oliwier Grzegorzewski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 787. Tymek (Oliwier Grzegorzewski)
Na dobre i na złe odc. 787. Artur Bart (Piotr Głowacki), Tymek (Oliwier Grzegorzewski)), Matylda (Amelia Czaja)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 787. Artur Bart (Piotr Głowacki), Tymek (Oliwier Grzegorzewski)), Matylda (Amelia Czaja)