Na dobre i na złe, odcinek 787: Syn Julki i Barta zażyje narkotyki Matyldy? Dojdzie do tragedii

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 787: Syn Julki i Barta zażyje narkotyki Matyldy? Dojdzie do tragedii

Na dobre i na złe, odcinek 787: Syn Julki i Barta zażyje narkotyki Matyldy? Rozegra się dramat!

2020-11-04 20:39

W 787 odcinku "Na dobre i na złe" uzależniona od narkotyków Matylda (Amelia Czaja) przyczyni się do tragedii syna Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) i Artura Barta (Piotr Głowacki). 4-letni Tymek (Jan Drab) przypadkiem znajdzie pudełko, w którym 14-latka trzyma niebezpieczne tabletki, prezent od "przyjaciółki"i dilerki Niny (Emilia Rostek). Chłopiec będzie myślał, że to cukierki. Połknie kilka z nich? Kiedy Matylda znajdzie puste opakowanie, będzie pewna, że Tymek zażył jej narkotyki. I właśnie wtedy w 787 odcinku "Na dobre i na złe" wyda się, że córka Kasi (Ilona Ostrowska) i Michała (Mateusz Janicki) bierze.

"Na dobre i na złe" odcinek 787 - środa, 4.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Blady strach w 787 odcinku "Na dobre i na złe" padnie na Artura Barta, który kiedyś sam walczył z uzależnieniem od narkotyków, a teraz stanie w obliczu uzależnienia zagrażającemu życiu jego dziecka! Przez szalejącą pandemię koronawirusa neurochirurg z Leśnej Góry będzie bał się kontaktu z zakażonymi pacjentami, żeby nie zarazić swojej rodziny - Julki i syna Tymka.

Właśnie dlatego w 787 odcinku "Na dobre i na złe" zgodzi się zostać opiekunką dzieci znajomych ze szpitala. Na prośbę pielęgniarki Beaty (Maria Góralczyk) zajmie się jej synem Krzesimirem, a Michał poprosi go, żeby rzucił także okiem na Matyldę, która chwilowo wprowadzi się do mieszkania Wilczewskiego. Pechowo w 787 odcinku "Na dobre i na złe" Bart razem z Tymkiem i synem Beaty zjawi się tam w nieodpowiednim momencie. Nieświadomy tego jak wielkie zagrożenie czyha na chłopców.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Hania odzyska przytomność i wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska! Jeden ważny szczegół

Bo syn Julki i Barta w 787 odcinku "Na dobre i na złe" podczas zabawy znajdzie pudełko z narkotykami Matyldy. Zaciekawiony 4-latek otworzy je, pewny, że znajdzie tam cukierki. Chwilę później Matylda zauważy puste opakowanie i wpadnie w panikę. Zacznie gorączkowo szukać tabletek, które dostała od dilerki Niny, a Bart zbyt późno zorientuje się, co wpadło w ręce chłopców. Natychmiast zabierze dzieci do szpitala!

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

Tym samym w 787 odcinku "Na dobre i na złe" wyda się, że Matylda zażywa narkotyki, a Nina jest nie tylko jej przyjaciółką, ale także wciągnęła ją w nałóg. Mimo ogromnego zagrożenia koronawirusem Bart zabierze Tymka, Krzesmira i Matyldę do szpitala, żeby zapobiec najgorszemu. Na szczęście badania wykażą, że chłopcy niczego nie połknęli. Skończy się na strachu, ale Kasia Smuda i Michał tak tego nie zostawią.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 787: Michał zostawi Hanię po operacji w szpitalu w Branowie. 14-letnia koleżanka Matyldy będzie chciała go uwieść

Rodzicom Matyldy puszczą nerwy do tego stopnia, że zaatakują 14-latkę za to co zrobiła. Finał będzie taki, że w 787 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda ucieknie z domu.

	Na dobre i na złe odc. 787. Tymek (Oliwier Grzegorzewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 787. Tymek (Oliwier Grzegorzewski)
Na dobre i na złe odc. 784. Matylda (Amelia Czaja), Nina (Emilia Rostek), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 784. Matylda (Amelia Czaja), Nina (Emilia Rostek), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 784. Matylda (Amelia Czaja), Nina (Emilia Rostek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 784. Matylda (Amelia Czaja), Nina (Emilia Rostek)
Na dobre i na złe odc. 715. Tymek (Jan Drab), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 715. Tymek (Jan Drab), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe, odcinek 720. Bart (Piotr Głowacki), Tymek (Jan Drab), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 720. Bart (Piotr Głowacki), Tymek (Jan Drab), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze