Na dobre i na złe, odcinek 786: Dramat Michała. Hania Sikorka po operacji uwięziona w innym szpitalu przez wirusa

i

Autor: vod.tvp.pl/ Artrama Na dobre i na złe, odcinek 786: Dramat Michała. Hania Sikorka po operacji uwięziona w innym szpitalu przez wirusa

Na dobre i na złe, odcinek 786: Dramat Michała. Hania Sikorka po operacji uwięziona w innym szpitalu przez wirusa

2020-10-28 21:09

W 786 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się szansa, że Hania Sikorka, która cudem przeżyła wypadek i operację uszkodzonej tętnicy szyjnej w małym szpitalu w Branowie wróci nareszcie do Leśnej Góry. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) osobiście załatwi transport Hani, która odzyska już przytomność i powoli będzie dochodziła do zdrowia. Wszystko skomplikuje jednak pandemia koronawirusa i podejrzenie, że w Leśnej Górze jest pierwszy przypadek Covid-19. Niestety lekarz Hani, Grzesiek Wałcz (Kamil Szklany) w 786 odcinku "Na dobre i na złe" przekaże Michałowi straszne wieści. Na pewno długo nie zobaczy Hani!

"Na dobre i na złe" odcinek 786 - środa, 28.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedy Hania Sikorka wróci do "Na dobre i na złe"? Nadzieja na to, że Michał odzyska ukochaną pryśnie jak bańka mydlana kiedy w 786 odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewski usłyszy od chirurga Grzegorza ze szpitala w Branowie, że wystąpiły poważne problemy z transportem chorej Sikorki. Jakby tego było mało w Leśnej Górze wybuchnie panika z powodu pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Wszyscy, którzy będą brali udział w operacji ratownika medycznego Zbyszka (Michał Białecki), u którego wystąpią niepokojące objawy zostaną objęci przymusową kwarantanną. Także Michał.

Patrz też: Na dobre i na złe. Hania odzyska przytomność i wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska! Jeden ważny szczegół

Dłużące się w nieskończoność chwile bez Hani w 786 odcinku "Na dobre i na złe" sprawią, że Wilczewski będzie bliski załamania. Kiedy okaże się, że pacjent nie był zakażony Covid-19 wreszcie zadzwoni do Grześka, żeby ustalić kiedy może sprowadzić narzeczoną do Leśnej Góry. Załatwi już jej przeniesie z dyrektorem Konicą (Robert Koszucki). Niestety chirurg, który uratował Hani życie, w 786 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie miał dla Michała dobrych wieści.

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

- Co z transportem Hani? - zapyta zaniepokojony Michał w 786 odcinku "Na dobre i na złe". - Wiesz co, właściwie też skłamałem... Też mieliśmy pacjenta z podejrzeniem, tylko że u nas się potwierdziło. Mamy wirusa w szpitalu...- Co z Hanią? - Wszystko ok, ale szpital jest zamknięty i nie będzie żadnego transportu. Hania zostaje u nas, musi... - doda Grzesiek.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 787: Marcin będzie dobierał się do Maksa Berga w windzie - WIDEO

A to oznacza tylko jedno - Hania nie wróci do Leśnej Góry przez długi czas. Michał nie zobaczy ukochanej z powodu pandemii koronawirusa, a Marta Żmuda Trzebiatowska nie pojawi się jeszcze w "Na dobre i na złe".

Na dobre i na złe odc. 785. Hania Sikorka

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 785. Hania Sikorka
Na dobre i na złe odc. 785. Hania Sikorka

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 785. Hania Sikorka
Na dobre i na złe odc. 786. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 786. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe odc. 785. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki), Grzegorz Wałcz (Kamil Szklany)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 785. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki), Grzegorz Wałcz (Kamil Szklany)
Najnowsze