Na dobre i na złe, odcinek 748: Jędrek dowie się, że ma siostrę! Matka go nie chciała, ale urodziła drugie dziecko - ZWIASTUN

2019-09-18 15:34 sz
Na dobre i na złe, odc. 748. Jędrek (Iwo Wiciński)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 748. Jędrek (Iwo Wiciński)

W 748 odcinku Jędrek (Iwo Wiciński) z "Na dobre i na złe" dowie się, że ma siostrę Adę (Maria Włodkowska)! Jego matka Anna Wilson (Martyna Kowalik) oddała syna, ale urodziła drugie dziecko. To będzie niewyobrażalny cios dla chłopca! Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) w "Na dobre i na złe" z trudem powstrzyma się od łez widząc ból Jędrka. Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w 748 odcinku.

"Na dobre i na złe" odcinek 748 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Anna Wilson z "Na dobre i na złe" jeszcze bardziej zrani syna! W 748 odcinku nadejdzie dzień, w którym będzie miało dojść do długo wyczekiwanego spotkania Jędrka z jego biologiczną matką. Dzięki staraniom Wiktorii kobieta przyjedzie do Polski, aby zobaczyć się z pierworodnym. Pojawią się jednak komplikacje. Czytaj dalej pod zwiastunem 748 odcinka "Na dobre i na złe".

Przeczytaj też o "Na dobre i na złe" >>> Jędrek dowie się, że ma siostrę! Zrobi jej krzywdę?

Pod koniec 748 odcinka "Na dobre i na złe" przepełniony nadzieją Jędrek wybiegnie przed szpital w towarzystwie Wiktorii, aby odnaleźć mamę. Nie znajdzie jej. Zamiast tego na parkę będzie czekać nieznajoma kobieta.
- Anna prosiła mnie, żeby przekazać, że Ada się rozchorowała w samolocie i są teraz u lekarza. Jeżeli jest możliwość spotkania się na przykład jutro...
- Przepraszam bardzo, kim pani jest? Kim jest Ada? - spyta Consalida. 
- Ada jest córką Ani.
- Nie, ale ona przecież mnie oddała... - serce Jędrka pęknie na kawałeczki! - Ona może mieć dzieci? Ma dzieci...
Zrozpaczony chłopiec w 748 odcinku wtuli się w Wiki. Oboje bardzo to przeżyją!

Zobacz też >>> Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Dramat Jędrka. Odkryje straszną prawdę o swojej rodzinie