Na dobre i na złe, odcinek 747: Blanka i Krzysztof Radwan przestaną ukrywać uczucia!

2019-09-11 21:12 jkk
Na dobre i na złe odcinek 747 Blanka (Pola Gonciarz), Krzysztof (Mateusz Damięcki)
Autor: TVP/VOD

W 747 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) i Krzysztof (Mateusz Damięcki) naprawdę będą razem! Nareszcie poniesie ich długo skrywana namiętność... Czy to tylko fascynacja zawodowa, czy jednak prawdziwe uczucie łączy sympatyczną parę lekarzy? Odcinek 747 upłynie pod znakiem poważnego zagrożenia wirusem i w obliczu tej próby Blanka i Radwan staną na wysokości zadania! Jak ratowanie życia zbliży Blankę i dużo starszego lekarza zobaczymy już w odcinku 747 "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 747 - środa, 11.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 747 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Blanka i Radwan na reszcie zbliżą się do siebie! Lekarzy zobaczymy w czułych uściskach i usłyszymy piękne wyznania! Radwan będzie bardzo rycerski i zaimponuje córce Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) mądrością, odwagą i siłą!

Dawny kochanek Wiktorii od dawna próbuje się zbliżyć do jej córki. W 747 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zobaczymy ciąg dalszy zdarzeń, na które zanosiło się już w finale poprzedniego sezonu. Wówczas Krzysztof był przy Blance, gdy Jędrek (Iwo Wiciński) uciekł z Leśnej Góry.

Tym razem para lekarzy uratuje życie dwóm osobom: Mamie i nienarodzonemu dziecku! Odważna decyzja Krzyśka w tej sprawie okaże się przełomem - dzięki cesarskiemu cięciu wcześniak znajdzie się w inkubatorze, a jego mamę będzie można skutecznie leczyć...

Koszmar po ślubie! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Na dobre i na złe. Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: Instagram Na dobre i na złe. Blanka (Pola Gonciarz)

 - Dziękuję, gdyby nie ty nie wiem co bym tu robiła. Jesteś wspaniałym lekarzem - wyzna Blanka Krzysztofowi w czułym uścisku.

- A, dziękuję, wiem - odpowie nieskromnie Radwan.

Nowy sezon serialu "Na dobre i na złe" to kolejne kroki tej pary ku sobie, a to co zaczęło się w 747 odcinku serialu może zakończyć się ciążą! Niewątpliwie i Blanka i Krzysztof kochają swoją pracę i wygląda na to, że z tego powodu pokochają siebie nawzajem!

Najnowsze