Na dobre i na złe, odcinek 705: Śledztwo w Leśnej Górze. Anestezjolog Marcin kradnie narkotyki?

2018-04-19 18:15 Ag

Lekarzom z "Na dobre i na złe" mocno skoczy ciśnienie! Powód? W 705 odcinku "Na dobre i na złe" dyrektot Van Graaf (Redbad Klynstra-Komarnicki) przeprowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zaginięcia narkotyków na izbie przyjęć. Wśród głównych podejrzanych będzie anestezjolog Marcin Molenda (Filip Bobek), który jest byłym narkomanem. Kaśka Orłowska (Magdalena Czerwińska) to właśnie jego oskarży kradzież.

"Na dobre i na złe" odcinek 705 - środa, 25.04.2018, o godz. 20.45 w TVP2

Afera narkotykowa w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" zatoczy coraz szersze kręgi. Od dłuższego czasu ze szpitala w tajemniczych okolicznościach giną silne leki przeciwbólowe i narkotyki. Jednak dopiero w 705 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw kto tak naprawdę jest złodziejem.

Kaśka zauważy, że na SOR-ze znów brakuje leków i wspomni o tym Michałowi Wilczewskiemu (Mateusz Janicki). A ten od razu się zaniepokoi. - Masz jakieś podejrzenia i prowadzisz śmieszne, amatorskie wypytywanki, zamiast od razu wskoczyć w procedurę?

- OK, sprawdzę sejf. Ale pozwolisz, że poinformuję o twoim pytaniu dyrektora... Kilka godzin później Van Graaf wezwie za to lekarkę do siebie. Bo jego kontrola wykaże, że leków rzeczywiście brakuje, ale w karetce.

- To książka narkotyków dla zespołu wyjazdowego. Podsumowanie miesiąca… Dość duża rozbieżność. Może to pani jakoś wyjaśnić? - Wydawało mi się, że wszystko jest wpisane… ale zaraz uzupełnię! Sprawdza mnie pan? - Sprawdziliśmy też książki innych oddziałów. Ordynatorzy właśnie ode mnie wyszli…

Dyrektor zarządzi w końcu obowiązkowe badanie krwi – dla wszystkich pracowników szpitala. W 705 odcinku "Na dobre i na złe" Orłowska będzie niemal pewna, że to Marcin kradnie leki, bo wrócił do nałogu. Ale anestezjolog szybko wyprowadzi ją z błędu. - Gdybym chciał, to bym sobie wypisywał recepty.

Co wykaże test na obecność narkotyków u doktora Molendy? Zupełnie nic, bo złodziejem okaże się ktoś inny. Góral (Jan Zmit) przyzna się Kaśce, że to on podbiera narkotyki w małych ilościach. Nie wyjaśni jednak dlaczego...

Patrz: Na dobre i na złe, odcinek 705: Kasia będzie miała wypadek. Falkowicz dowie się o jej zdradzie

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 705: Hania Sikorka wygryzie Falkowicza z operacji

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Kotlety mielone - chrupiące z zewnątrz, soczyste w  środku, prosto z patelni... Lubicie takie? Wypróbujcie nasz przepis na pyszne mielone!

Najnowsze