Na dobre i na złe odc. 816. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 816. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

Na dobre i na złe odc. 816 - opis, streszczenie: Piotr wprowadza się do Hani i Michała - WIDEO

2021-09-29 8:32

"Na dobre i na złe" odcinek 816 w środę, 29.09.2021 o godz. 20.55. "Na dobre i na złe "odcinek 816 - opis, streszczenie: Piotr noc spędza w domu Michała, by ochraniać Hanię – pewien, że Tomasz, szukając łupu sprzed lat, nie zostawi wcale lekarki w spokoju.

Lucyna spotyka się za to z Januszem – gotowa oddać zdobyty niedawno „skarb”, by zapewnić córce bezpieczeństwo... Z kolei Maks odnajduje w końcu Antka i znów ściera się z Ingą - gotów na wszystko, by walczyć o prawo do spotkań z synem. A Falkowicz poznaje przypadkiem nianię idealną – Jadzię... i kolejny raz wchodzi w konflikt ze swoim nowym sąsiadem Bolkiem. Tymczasem dzięki fundacji, z którą współpracuje Lina, do Leśnej Góry trafia Ali – chłopiec z Jemenu, którego Hania z Tadkiem pragną uratować przed kalectwem.

Na dobre i na złe, odcinek 816: Romantyczna noc Hani i Piotra Korbana! Już mu się nie oprze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze