Na dobre i na złe odc. 811. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 811. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

Na dobre i na złe odc. 811 - opis, streszczenie: Hania odwodzi Michała od pomysłu zamieszkania z Matyldą

2021-05-19 23:01

Na dobre i na złe odcinek 811 "Bo jeśli chodzi o miłość, to zawsze można bardziej" w środę, 19.05.2021 o godz. 20.50 Na dobre i na złe odcinek 811 - opis, streszczenie: Gloria wciąż trwa przy łóżku Tadka, który nadal nie odzyskał przytomności, mimo że operacja miała miejsce kilka dni temu. Do szpitala przyjeżdża Izabella, matka doktora Boruckiego. Towarzyszy jej mąż, Tomasz Biskupski. Jego obecność nie cieszy Janusza - panowie byli kiedyś uwikłani w pewne nielegalne interesy.

Pogrążony w żałobie Falkowicz nie wychodzi z domu. Spędza w nim czas z dziećmi. Nie czuje się gotowy, by wrócić do pracy. Doktor Fisher niepokoi się, czy Matylda poradzi sobie ze śmiercią matki.

Michał odwiedza Andrzeja, ten jednak nie chce wpuścić go do córki. Zaniepokojony stanem profesora Wilczewski zwierza się Hani. Uważa, że Matylda powinna na jakiś czas zamieszkać u niego. Sikorka protestuje. Nie chce przysparzać Falkowiczowi więcej cierpienia.

Profesor przychodzi z Edziem na badania okresowe. Spotyka Bolka. Rozmowa nie kończy się w miły sposób. Wkrótce potem lekarz składa wypowiedzenie. Dyrektor Konica bezskutecznie próbuje przekonać go do zmiany zdania.

Prokurator podejmuje dochodzenie wyjaśniające okoliczności wybuchu, do którego doszło przed szpitalem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze