Na dobre i na złe odc. 809. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), syn Edzio (Franciszek Kurek)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 809. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), syn Edzio (Franciszek Kurek)

Na dobre i na złe odc. 809 - opis, streszczenie: Kasia zaczyna rodzić przed terminem

2021-05-06 15:56

Na dobre i na złe odcinek 809 "Narodziny Edzia" w środę, 5.05.2021 o godz. 20.50 Na dobre i na złe odcinek 809 - opis, streszczenie: Kasia zaczyna rodzić przed terminem. Niespodziewanie Falkowicz ma napad bardzo ostrego bólu. Obawia się, że oznacza to kłopoty z przeszczepioną nerką. Badania wykazują, że cierpi na kamicę nerkową.

Do Leśnej Góry przyjeżdża Bolek, gwiazda rock polo. Jego żona Marianna uległa wypadkowi i zaczęła niespodziewanie rodzić. Wkrótce wskutek błędu pielęgniarki Edzio, synek Kasi, zostaje pomylony z dzieckiem piosenkarza.

Hania i Konica zajmują się Stasiem, chłopcem z otwartym złamaniem nogi. Jeśli szybko nie zostanie udzielona mu pomoc, może skończyć się to amputacją. Dziecko ma jednak pozytywny test na koronawirusa, dlatego przyjęcie go do szpitala jest wykluczone.

Janusz zamierza odzyskać skradziony skarb Wawrzyniaka. W tym celu śledzi Lucynę. Nie zdaje sobie sprawy, że Tadek obserwuje jego poczynania i widzi, jak ojciec włamuje się do domu Michała. Tam jednak starszy Borucki zostaje nakryty przez Lucynę. Wówczas zaczyna ją przekonywać, że po prostu mu się spodobała i dlatego za nią poszedł.

Najnowsze