Na dobre i na złe odc. 805 - opis, streszczenie: Tadek uwalnia ojca z rąk porywaczy i zawozi go do szpitala

2021-04-07 18:38 opr. jkk
Na dobre i na złe, odc. 805: Tadek (Marcin Urbanke), Janusz (Tomasz Dedek)
Autor: Artrama

Na dobre i na złe odcinek 805 "Nie jestem tym, za kogo mnie masz " w środę, 7.04.2021 o godz. 20.50 Na dobre i na złe odcinek 805 - opis, streszczenie: Tadek, by zebrać pieniądze na okup za ojca, zapożycza się u Glorii i Jorge. Udaje mu się uwolnić seniora, ale między nim a porywaczami dochodzi do rękoczynów. Następnie zawozi Janusza do szpitala. Wyniki zleconych przez Hanię badań okazują się niepokojące. Senior jest bardzo chory, ale nie chce się leczyć. Zaczyna się o to kłócić z synem.

Podczas dyżuru Bart i Kazia zajmują się Ernestem. Młody mężczyzna niespodziewanie stracił przytomność we własnym domu. Jego narzeczona, Luiza, nie może zapanować nad zdenerwowaniem. Kazia mówi też przełożonemu o swoim rozstaniu z Tadkiem. W przypływie namiętności profesor bierze ją w objęcia.

Hania przygotowuje się do ślubu. Umawia się z matką w salonie na przymierzanie sukni, jednak Lucyna po raz kolejny nie dotrzymuje słowa i nie przychodzi. Jest zbyt zajęta próbami zbliżenia się do Wawrzyniaka. Chce wyciągnąć od niego informację o miejscu, w którym lata temu schował swój skarb.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze