Na dobre i na złe odc. 804 - opis, streszczenie: Na SOR trafia Marta postrzelona przez myśliwego

2021-03-31 18:58 opr. jkk
Na dobre i na złe, odcinek 804, Tadek (Marcin Urbanke), Janusz (Tomasz Dedek)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 804, Tadek (Marcin Urbanke), Janusz (Tomasz Dedek)

Na dobre i na złe odcinek 804 "A po burzy przyjdzie dzień" w środę, 31.03.2021 o godz. 20.50 Na dobre i na złe odcinek 804 - opis, streszczenie: Rano Tadek rozstaje się z Kazią. Świadomy, że dziewczyna kocha Barta, nie widzi innego rozwiązania. Potem traci nad sobą panowanie podczas treningu i prawie wyrządza poważną krzywdę koledze.

Na SOR zostaje przywieziona Marta, kobieta przypadkiem postrzelona przez myśliwego. By ocalić pacjentkę, Borucki postanawia operować, choć nie może robić tego bez specjalisty. Molenda i Borys próbują go powstrzymać. Następnego dnia ordynator oskarża go przed Konicą o przekroczenie uprawnień.

Janusz, ojciec Tadka, podstępem zabiera z oddziału Wawrzyniaka, swojego dawnego wspólnika. Borucki w porę zatrzymuje go na parkingu. Między ojcem a synem wywiązuje się kłótnia.

Tymczasem Kazia jest pod coraz większym urokiem Barta. Alina postanawia się z nią skonfrontować. Wytyka jej, że profesor jest żonaty i ma dziecko, więc powinna się w związku z tym wycofać. Oprócz tego Kazia zajmuje się pacjentem z napadem duszności, przekonanym, że jest królem Polski.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze