Na dobre i na złe odc. 803. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Marcin Molenda (Filip Bobek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 803. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Marcin Molenda (Filip Bobek)

Na dobre i na złe odc. 803 - opis, streszczenie: Beger awanturuje się w szpitalu o pomoc dla chorego chłopca

2021-03-25 17:23

Na dobre i na złe odcinek 803 "serce na dłoni" w środę, 24.03.2021 o godz. 20.50 Na dobre i na złe odcinek 803 - streszczenie: Uwagę Maksa zaprząta głośny w mediach przypadek Koli, ukraińskiego chłopca, który miał zaplanowaną operację w Stanach Zjednoczonych, jednak nie pozwolono mu wjechać do kraju.

Begerowi udaje się sprowadzić dziecko do Leśnej Góry, ale doktor Mazur nie chce pozwolić na leczenie go na swoim oddziale. Nie podoba mu się, że Beger występuje przed kamerami. Dyrektor Konica decyduje jednak o przyjęciu chłopca.

Wkrótce okazuje się, że fundacja nie ma pieniędzy na opłacenie operacji. Jej przedstawicielka, Marta, błaga lekarzy o pomoc i zapewnia, że zdobędzie potrzebne środki.

Jakby tego było mało, wychodzi na jaw, że Maks zataił informację o wynikach badań dziecka. Po ostrej kłótni z przełożonym Beger prosi o pomoc doktora Molendę.

Hania tymczasem zajmuje się Chudym, drobnym złodziejaszkiem ze złamaną ręką. Mężczyzna zamierza zdobyć serce doktor Sikorki i tym samym odebrać ją narzeczonemu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze