Na dobre i na złe odc. 802. Artur Bart (Piotr Głowacki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 802. Artur Bart (Piotr Głowacki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)

Na dobre i na złe odc. 802 - opis, streszczenie: Stan Kasi pogarsza się. Może nie przeżyć kolejnej zapaści

2021-03-17 18:10

Na dobre i na złe odcinek 802 "Bądź przy mnie" w środę, 17.03.2021 o godz. 20.50 Na dobre i na złe odcinek 802 - streszczenie: Stan Kasi nieustannie się pogarsza. Falkowicz i pozostali lekarze czują się bezradni. Gdy serce kobiety przestaje bić, lekarze rozpoczynają reanimację. Udaje im się uratować pacjentkę, ale obawiają się, że następnej zapaści może nie przeżyć.

Jorge postanawia w końcu umówić się na randkę z Blanką. Dziewczyna niespodziewanie dostaje świetną wiadomość od Wiki.

Lenka wciąż nachodzi doktora Homolkę. Lekarz prosi Radwana, by pomógł mu się ukryć. Mówi, że to przez kobietę musiał wyjechać z kraju.

Na porodówkę do Leśnej Góry trafia Maria. Kobieta denerwuje się, bo nie ma przy niej ojca dziecka.

Bart zleca Tadkowi pierwszą samodzielną operację kręgosłupa. Młody lekarz wpada w panikę. Czeka go też kolejne spotkanie z ojcem. Janusz zjawia się w szpitalu razem z małżeństwem Wawrzyniaków. Twierdzi, że mężczyzna, który niedawno wybudził się ze śpiączki, ukrył w okolicy skarb. Zamierza go odnaleźć.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze