Na dobre i na złe odc. 800. Vaclav Homolka (Matej Matejka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Vaclav Homolka (Matej Matejka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)

Na dobre i na złe odc. 800 - opis, streszczenie: Falkowicz zmusza Kasię do wizyty w szpitalu na badania kontrolne

2021-03-03 19:36

Na dobre i na złe odcinek 800 "Obywatel Wronka" w środę, 3.03.2021 o godz. 20.50 Na dobre i na złe odcinek 800 - streszczenie: Michał Falkowicz martwi się o Kasię. Obawia się, że jej ciąża nie przebiega prawidłowo. Zmusza żonę, by przyjechała do szpitala na badania kontrolne. Homolka i Radwan nie podzielają jego obaw i są rozbawieni nadmierną troską profesora.

Obu lekarzy trapią też sercowe rozterki. Krzysztof zauważa, że Blanka ostatnio zbliżyła się do jego kolegi i staje się zazdrosny. Niebawem orientuje się, że sympatyczny Czech ukrywa się przez Lenką, która szuka go w Polsce.

Inga razem ze swoim partnerem Leszkiem próbuje przewieźć Antka do innego szpitala, gdzie mały pacjent ma poczekać na przeszczep serca. W drodze pojawiają się problemy. Urządzenie podtrzymujące chłopca przy życiu traci zasilanie. Zdesperowana kobieta wzywa na pomoc Maksa. Beger opuszcza dyżur, by ratować syna.

Do szpitala trafia poszkodowany, który podczas ulicznej bójki bohatersko stanął w obronie uderzonej kobiety. Jest ranny, a w jego sercu tkwi nóż. Wraz z mężczyzną do Leśnej Góry przyjeżdża jego ciężarna narzeczona Adela, która pod wpływem szoku zaczęła rodzić.

Najnowsze