Na dobre i na złe, odc. 798: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama

Na dobre i na złe odc. 798 - opis, streszczenie: Michał odbiera Hanię ze szpitala

2021-02-17 16:53

Na dobre i na złe odcinek 798 "Pęknięte serca" w środę, 17.02.2021 o godz. 20.55 Na dobre i na złe odcinek 798 - streszczenie: Michał w końcu odbiera Hanię ze szpitala. Przywozi ukochaną do domu, licząc na romantyczny wieczór. Sielski nastrój szybko pryska, gdy w drzwiach staje Lucyna. Okazuje się, że kobieta zamieszkała na jakiś czas u Wilczewskiego i wbrew obietnicy nie zamierza się wyprowadzić. W szpitalu doktor Sikorkę czeka huczne powitanie. Konica bardzo się cieszy, że lekarka znów chce stanąć przy stole operacyjnym. Hania poznaje także doktor Fisher, która dołączyła do zespołu pod jej nieobecność.

Maks wbrew woli Ingi próbuje zbliżyć się do Antka. Nie chce wypisać go ze szpitala, choć stan chłopca się poprawia. Beger znów wchodzi też w konflikt z Mazurem, gdy pod ich opiekę trafia pacjent po zawale, którego stan gwałtownie się pogarsza.

Alina świętuje imieniny. Konica zdobywa się na odwagę i zaprasza ją na randkę. Lekarka obawia się jednak, że nic z tego wyjdzie. Niedługo ma bowiem opuścić Leśną Górę.

Najnowsze