Na dobre i na złe odc. 797. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 797. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka)

Na dobre i na złe odc. 797 - opis, streszczenie: Falkowicz po powrocie musi dzielić gabinet z doktor Fisher

2021-02-10 19:59

Na dobre i na złe odcinek 797 "Cios za cios"" w środę, 10.02.2021 o godz. 20.55 Na dobre i na złe odcinek 797 - streszczenie: Maks czuwa przy Antku, który odzyskuje przytomność po operacji. Inga zabrania mu jednak kontaktów z chłopcem. Do tego nowym szefem kardiologii zostaje Mazur, a Konica oznajmia Begerowi, że szpital nie przedłuży z nim umowy. Lekarz wierzy, że może liczyć przynajmniej na Agatę, ale kobieta nie chce mieć z nim nic wspólnego. Zrywając zaręczyny, wylewa na niego całą butelkę wina. Sama czuje się rozbita i oszukana. Mówi Szczepanowi, że rozważa odejście z pracy. Konica jednak nie chce przyjąć jej wypowiedzenia.

Powrót Falkowicza do domu jest pełen wrażeń. W sypialni Andrzej myli Kasię z Aliną. Chwilę później przeżywa kolejny szok, gdy żona opowiada mu o problemach Matyldy. Do tego w szpitalu musi dzielić gabinet ze szwagierką. '

By dać mu ochłonąć, Alina wprasza się na wieczór do Trettera. Kolacja upływa w miłej atmosferze.

Falkowicz odzyskuje spokój w chwili, gdy do domu przyjeżdża Matylda.

W szpitalu pod opiekę doktor Fisher trafia mężczyzna z poważnym urazem głowy, który twierdzi, że uległ wypadkowi w domu. Niebawem kolejną pacjentką Aliny zostaje jego córka Magda. Lekarka zaczyna podejrzewać, że w ich rodzinie dochodzi do przemocy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze