Na dobre i na złe, odc. 795: Falkowicz (Michał Żebrowski), Iwona

i

Autor: Artrama

Na dobre i na złe odc. 795 - opis, streszczenie: Falkowicz wraca do Polski i odbiera poród

2021-01-27 15:53

Na dobre i na złe odcinek 795 "Serce matki" w środę, 27.01.2021 o godz. 20.55 Na dobre i na złe odcinek 795 - streszczenie: Personel szpitala odkrywa zniknięcie córeczki Dominiki i Marcina. Rozpoczynają się poszukiwania Emilki. Młodzi rodzice są w szoku, a Roma, która porwała dziewczynkę, ukrywa się z nią w domku na wsi.

Profesor Falkowicz wraca w końcu do Polski. Trafia na kwarantannę do hotelu, gdzie poznaje Iwonę, śpiewaczkę operową, która jest w zaawansowanej ciąży. Kobieta nagle zaczyna rodzić.

Maks podczas dyżuru na szpitalnym korytarzu zaskakuje Agatę, prosząc ją o rękę. Nie słyszy jednak wybuchu radości. Lekarka nie jest pewna, czy chce za niego wyjść.

Tymczasem na dyżurze pod opiekę Begera trafia 6-letni Antek. Chłopiec jest nieprzytomny i ma ostrą niewydolność krążenia. Matką małego pacjenta jest pielęgniarka Inga, którą Maks kiedyś wykorzystał. Zdesperowana kobieta grozi lekarzowi, że jeśli nie ocali jej dziecka, powie o wszystkim Agacie. Do tego okazuje się, że Antek może być jego synem.

Najnowsze