Na dobre i na złe, odcinek 790: Michał (Mateusz Janicki), Matylda (Amelia Czaja)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 790: Michał (Mateusz Janicki), Matylda (Amelia Czaja)

Na dobre i na złe odc. 790 - opis, streszczenie: Michał przywozi nieprzytomną Matyldę do szpitala

2020-12-02 9:26

Na dobre i na złe odcinek 790 "Najdziwniejsza Wielkanoc ever" w środę, 2.12.2020 o godz. 20.55 Na dobre i na złe odcinek 790 - streszczenie: Michał przywozi córkę i jej przyjaciółkę do szpitala. Nastolatki trafiają pod opiekę Barta. Nina nadal jest nieprzytomna, a odurzona narkotykami Matylda nie jest w stanie współpracować z lekarzem. Wilczewski z trudem panuje nad nerwami. Alina jednak nie traci zimnej krwi. Na wieść o problemach siostrzenicy układa plan działania. Przekonuje Michała, by skierował dziewczynę na leczenie do ośrodka zamkniętego.

Związek Kasi i Tadka kwitnie. Problemy pojawiają się wraz z powrotem Glorii Krasuckiej (Aleksandra Grabowska), dawnej dziewczyny Boruckiego. Przez ostatnie lata mieszkała ona we Włoszech, gdzie studiowała medycynę. Teraz zostaje stażystką w Leśnej Górze. Nie ukrywa, że bardzo cieszy się na współpracę z Tadkiem.

Na kontrolę do szpitala wraca Tola. Cieszy się, gdy znów spotyka Jorge.

W Leśnej Górze zjawia się też Włoch, który przyjechał do Polski w poszukiwaniu syna. Mężczyzna został brutalnie zaatakowany na ulicy. Gloria pomaga Bartowi porozumieć się z pacjentem.

Pomocy potrzebuje też aktor, który zjawił się na oddziale, by dać przestawienie dla dzieci z okazji Wielkanocy. Artysta nie zdawał sobie sprawy, że jest poważnie chory.

Najnowsze