Na dobre i na złe, odcinek 783: Zaginięcie Hani. Michał zgłosi na policję, że Sikorka zniknęła bez śladu - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 783: Zaginięcie Hani. Michał zgłosi na policję, że Sikorka zniknęła bez śladu - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe odc. 783 - opis, streszczenie: Michał zgłasza zginięcie Hani na policję

Na dobre i na złe odcinek 783 "To co najważniejsze" w środę, 7.10.2020 o godz. 20.55. Na dobre i na złe odcinek 783 - streszczenie. Hania nie przychodzi na wyznaczony dyżur i nie odbiera telefonu. Nie tylko Michał nie może się z nią skontaktować. Przyjaciele i ojciec lekarki na próżno próbują się do niej dodzwonić. W końcu wspierany przez Julkę Wilczewski zgłasza zaginięcie ukochanej. Policjant oznajmia, że nie nie otrzymał żadnego zawiadomienia o wypadku czy innym niebezpiecznym incydencie, w którym uczestniczyłaby doktor Sikorka. Przekazuje informacje o jej zniknięciu komendom w innych miastach.

Matylda wraca do szkoły. Kasia i Alina bardzo się o nią martwią. Nina znów daje dziewczynie narkotyki. Choć nastolatka protestuje, ostatecznie sięga po tabletki. Na drugi dzień zaczyna bardzo źle się czuć.

Kazia odzyskuje czucie w nogach. Postanawia dać Tadkowi szansę. Musi jednak wiedzieć, czy chłopak jest pewien swojej decyzji i chce z nią być mimo wszystko. Lekarz prosi, by mu zaufała. Jeszcze raz zapewnia ją o swojej miłości.

Doktor Konica, wspierany przez Blankę i Tadka, próbuje pomóc France. Dziewczyna ma przejść amputację ręki. Pod opiekę doktor Fisher trafia natomiast nastoletni Filip, który wypił butelkę spirytusu.

Najnowsze