Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Nina (Emilia Rostek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 782. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Nina (Emilia Rostek)

Na dobre i na złe odc. 782 - opis, streszczenie: Matylda trafia do szpitala na głodzie narkotykowym

2020-09-30 16:52

Na dobre i na złe odcinek 782 "Kto tchórzem, kto bohaterem" w środę, 30.09.2020 o godz. 20.55. Na dobre i na złe odcinek 782 - streszczenie. Matylda, która spowodowała wypadek, trafia do szpitala na badania. Dzięki interwencji Roberta Maciaka (Marcin Gaweł), który akurat był w pobliżu, dziewczynie nic poważnego się nie stało. Gdy Kasia dociera na miejsce, Michał od razu ją uspokaja. Mówi, że córka ma jedynie złamaną rękę. Tymczasem dziewczyna nagle zasypia. Pielęgniarka uznaje, że to efekt przeżytego stresu. Nie zdaje sobie sprawy, że młoda pacjentka jest na głodzie narkotykowym. Prawdę jednak zna Nina, która na wieść o problemach koleżanki od razu zjawia się w szpitalu. Boi się, że po badaniach toksykologicznych sprawą zainteresuje się policja. Daje Matyldzie tabletki, które przyniosła. Chwilę później zaniepokojona Kasia wzywa na pomoc Trettera. Mówi, że nie może dobudzić córki.

W tym czasie lekarze zajmują się także ciężko rannym kierowcą, któremu nastolatka weszła pod koła. Doktor Fisher walczy o jego życie. Wchodzi w konflikt z Begerem, który spóźnił się na salę operacyjną.

Kazia próbuje pomóc Aleksowi, który cierpi na cukrzycę, ale nie chce podjąć leczenia. Tadek uświadamia sobie, jak bardzo zależy mu na koleżance. Po pełnym emocji dyżurze wyznaje jej miłość.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze