Na dobre i na złe odc. 781. Kazia (Zuzanna Lit), Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 781. Kazia (Zuzanna Lit), Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski)

Na dobre i na złe odc. 781 - opis, streszczenie: Borys korzysta z pandemii koronawirusa, żeby pozbyć się Kazi

2020-09-22 15:50

Na dobre i na złe odcinek 781 "Cisza przed burzą" w środę, 23.09.2020 o godz. 20.55. Na dobre i na złe odcinek 781 - streszczenie. Konica ma dla lekarzy złe wieści. W związku z pandemią koronawirusa szpital w Leśnej Górze ma przejąć chorych z okolicznych placówek. Pacjenci, których życiu nic nie zagraża, muszą zostać wypisani. Lekarze są zdenerwowani.

Borys korzysta z okazji, by pozbyć się Kazi. Twierdzi, że lekarka, która jeździ na wózku, nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa pacjentom. W obronie zapłakanej stażystki staje Michał. Niebawem Jorge oznajmia dziewczynie, że zabiera ją na salę operacyjną. Dzięki Wilczewskiemu ma przeprowadzić swój pierwszy zabieg. Młoda lekarka odnosi sukces, ale wtedy w kłopoty wpada Jorge, który słabnie podczas operacji. Wyznaje potem przyjaciółce, że za każdym razem, gdy chwyta za skalpel, walczy z atakiem paniki.

Kasia ma już dość starań o dziecko. Doktor Homolka ma dla niej jednak dobrą wiadomość.

Michał martwi się o Matyldę. Dziewczyna znów spotyka się z Niną i sięga po narkotyki. W drodze do szkoły doprowadza do groźnego wypadku.

Doktor Fisher zajmuje się Anią, która cierpi na chorobę żylną. Poród jest dla niej śmiertelnym zagrożeniem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze