Na dobre i na złe odc. 779 - opis, streszczenie: Michał przeżywa rozstanie z Hanią i nowe kłopoty w pracy

2020-09-07 14:03 opr. jkk
Na dobre i na złe odc. 779 po wakacjach 2020. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 779 po wakacjach 2020. Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

Na dobre i na złe odcinek 779 "Składamy się z chwil" w środę, 9.09.2020 o godz. 20.55. Na dobre i na złe odcinek 779 - streszczenie. W Leśnej Górze pracę rozpoczyna doktor Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), specjalistka chirurgii naczyniowej i plastycznej, a zarazem przyrodnia siostra Kasi Smudy. Lekarkę z USA sprowadził Falkowicz. Matylda jest zachwycona energiczną ciocią, której dotąd nie znała. Także Konica jest zadowolony, że udało mu się tak łatwo znaleźć zastępstwo za Andrzeja. Alina od razu przystępuje do pracy. Jej uwagę przykuwa nastolatek z naczyniakiem, Leonard Podolski. Jego przypadek jest wyjątkowo trudny.

Po skandalu na ślubie Justyny Hania wzięła urlop i wyjechała do ojca. Mówi Michałowi, że musi wszystko przemyśleć. Julka radzi mu, by cierpliwie poczekał. Do tego Konica informuje Wilczewskiego, że niedoszły mąż Justyny złożył na niego skargę. Twierdzi, że Michał go zaatakował. Zamierza też zawiadomić o wszystkim prasę.

W pracy natomiast młody lekarz musi podjąć szybką interwencję - jego pacjent skarży się na ból nogi i wymaga natychmiastowej operacji.

Najnowsze