Na dobre i na złe odc. 778 - opis, streszczenie: Na koniec sezonu poczatek romansu Agaty i Maksa

2020-04-29 15:55 opr. jkk
Na dobre i na złe odc. 778. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 778. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra)

Na dobre i na złe odcinek 778 "Nowa szansa" w środę, 29.04.2020 o godz. 20.55. Na dobre i na złe odcinek 778 - streszczenie. Po zniknięciu Liny Szczepan kłóci się z Agatą. Nie może wybaczyć jej słów, które padły pod adresem jego ukochanej. Lekarka bezskutecznie próbuje go przeprosić. W końcu Lina wraca do męża, a on wyznaje jej miłość. Prosi, by jeszcze raz za niego wyszła.

Tymczasem doktor Woźnicką na randkę zaprasza Maks. Idą razem na kolację. Wieczór kończy się w apartamencie Begera, gdzie para spędza namiętną noc.

Konica proponuje doktor Sikorce wyjazd do Holandii na szkolenie u światowej sławy profesora Czugaja. Zaznacza, że taka szansa może się już nie powtórzyć. Kilka godzin później Hania idzie z Michałem na ślub Justyny. Ceremonia kończy się skandalem. W urzędzie panna młoda odwołuje uroczystość i wyznaje miłość Wilczewskiemu. Adrian rzuca się na lekarza z pięściami. Wzburzona Hania ucieka. Michał rusza na jej poszukiwania.