Na dobre i na złe odc. 774 - opis, streszczenie: Dominika na przesłuchaniu w prokuraturze

2020-03-30 17:03 opr. jkk
Na dobre i na złe odc. 774. Dominika (Paulina Gałązka), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 774. Dominika (Paulina Gałązka), Artur Bart (Piotr Głowacki)

Na dobre i na złe odcinek 774 "Zazdrość" w środę, 1.04.2020 o godz. 20.55. Na dobre i na złe odcinek 774 - streszczenie. Hania wybiera się z Julią do klubu, by świętować swoje zaręczyny. Poznaje gwiazdora komedii romantycznych, Marka Kellusa (Wojciech Medyński). Uwodzicielski aktor ulega wypadkowi i doznaje poważnego urazu. Doktor Sikorka udziela mu pomocy. Sławny pacjent jest nią oczarowany.

Wkrótce trafia na SOR pod opiekę Michała. Tam opowiada mu o tajemniczej dziewczynie, która podbiła jego serce. Następnego dnia próbuje flirtować z lekarką i wysyła jej wielki bukiet kwiatów. Wilczewski staje się zazdrosny.

Molenda wciąż przebywa w areszcie śledczym. Spotyka tu Zubrzyckiego.

Bart informuje Dominikę, że ciąża może przyśpieszyć rozwój jej choroby. Dziewczyna boi się, że leki, które do tej pory zażywała, mogły zaszkodzić dziecku. Julka próbuje ją pocieszyć. Do tego Kąkol wzywa dziewczynę na przesłuchanie. Dominika nie zamierza potulnie znosić jego pytań. Zarzuca prokuratorowi, że mści się na niej, ponieważ wybrała Marcina. Grozi, że powie ojcu o ich dawnym romansie.

Najnowsze