Na dobre i na złe odc. 773 - opis, streszczenie: Maks utrudnia operację Julki Burskiej!

2020-03-23 16:48 opr. jkk
Na dobre i na złe odc. 773. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 773. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

Na dobre i na złe odcinek 773 "Krzywdzeni przez bliskich" w środę, 25.03.2020 o godz. 20.55. Na dobre i na złe odcinek 773 - streszczenie. Hania wyznaje Michałowi, że przez problemy z matką nauczyła się tłumić swoje uczucia. Dlatego czasem go odpycha i stroni od romantycznych gestów. W odpowiedzi Wilczewski wkłada jej na palec pierścionek i proponuje ślub, gdy tylko będzie gotowa.

Kazia zajmuje się starszym panem, który miał wypadek w domu opieki. Poznaje Jorge (Adrian Zaremba), lekarza, któremu od razu wpada w oko. Ich pierwsze spotkanie ma jednak niefortunny przebieg. Kolega wypytuje Kazię o jej niepełnosprawność. Później próbuje naprawić swoją gafę i zaprasza dziewczynę na randkę.

Marcin kontaktuje się z Grecem. Udaje mu się przekonać go, że jest niewinny. Prokurator mimo wielkiego ryzyka zawozi Molendę na spotkanie z córką. Lekarz wyznaje dziewczynie, że jest gotowy zgłosić się na policję. Ukochana jednak protestuje. Próbuje namówić go, by razem wyjechali. Marcin jednak ma dość uciekania i chce wrócić do normalnego życia. Chwilę później Dominika traci przytomność i trafia do szpitala.

Julka podejrzewa, że pacjentka jest w ciąży. Sama Burska też ma spore kłopoty. Teraz to ona znajduje się na celowniku Begera. Kardiolog zjawia się niespodziewanie na sali, gdzie kobieta przeprowadza operację. Podważa jej kompetencje i próbuje wyprowadzić z równowagi. Po skończonym zabiegu Julka ostro protestuje przeciw jego impertynencji. Zaraz potem Maks informuje Konicę, że kobieta zachowuje się niepokojąco. Sugeruje, że może mieć początki choroby Alzheimera.

Najnowsze